דוח על חניה מ 96

avico2

New member
דוח על חניה מ 96

היי שמי אבי כהן אבקש את עזרתכם הבוקר קיבלתי מכתב מעורך דין ובו דרישה לתשלום מס לגבי דוח חניה מתאריך 21/07/96.התקשרתי לברר במ מדובר ונמאר לי שזה דוח חניה ונשלח מכתב בשנת 96 לביתי. אני בטוח כי לא קיבלתי מכתב לגבי דוח זה מעולם,לא זכור לי כי קיבלתי דוח זה על שימשת הרכב וכמו כן לא היתה דרישה לתשלום משנת 96 ועד היום (יותר מ 7 שנים). הדוח המקורי היה 70 ש"ח וכיום דורשים ממני 504 ש"ח שאלות א.האם הדוח לא התיישן ב 7 שנים שעברו מאז ובדרך לא קיבלתי דרישה לשלמו? ב.האם עליי פשוט לשלם מה שדרשו ממני או שמה אוכל לבקש הנחה/הקלה? תודה מראש לכל משיב אבי כהן

nikiy

New member
דוח חניה

דוח חניה מתיישן בתוך שנה, באם לא קיבלת זימון למשפט או את הדוח לביתך. ניתן לברר אם יש אישור קבלה על ידך לדוח שנשלח לביתך, אם לאו אז אין לך מה להגיב לעניין ולטעון בבית המשפט (באם יתבעו אותך) כי אינך מכיר כלל את הדוח וכן מעולם לא קיבלת כל הודעה בנושא (תדרוש שיציגו אישור קבלה חתום). בכל מקרה, אני מציע שתתקשר לעו"ד ששלח לך את המכתב ותבקש הבהרות בנושא מאחר ואין לך שום נגיעה בעניין וכן וודא שפרטי הרכב הם נכונים בהתאם לרישיונות -סוג, צבע, מספר. אני מסיק שאתה יודע את סך הדוח המקורי מהמכתב שנשלח אליך לאחרונה ולא מקודם... בהצלחה

Shahar75

New member
שלום אבי

הרשות אינה חייבת להוכיח שקיבלת את הדו"ח בדואר רשום. הבעיה היא שהרבה אנשים פשוט מסרבים לקבל ולפיכך הרשות נדרשת להוכיח ששלחה את הדו"ח בדואר רשום עם הסכום המקורי תוך שנה מיום הרישום המקורי. אח"כ בתוך 3 שנים חייבת לבצע איזושהי פעולת גביה ולהוכיח שביצעה זאת. היה לי סיפור כזה עם עירית רחובות, פניתי אליהם, ראיתי את מס' הדואר הרשום שנשלח ולאחר מו"מ שילמתי את הסכום המקורי. כל זאת בתנאי והפרטים נכונים לגבי הרכב.

למעלה