דוח כנרת - גופרה

דוח כנרת - גופרה

שלום! אני ממש לא חדש בפורום, עד עכשיו הייתי שותף די פאסיבי. הגיע הזמן לדוח (מאכזב אמנם) ראשון. יום שישי לקראת 11:00 בבוקר מגיע לכנרת מצויד בספינר ניקל שקשור 1.5מ' אחרי מצוף זריקה, מים די רגועים - פה ושם מזהה קפיצות של דגים די גדולים בטווח של 20 מ' מהחוף. זורק ומתחיל לז'רז'ר ואז לפתע בום!!!!!!!!!!!!!!! אפשר להירגע - מדובר בסלע (די קשוח יש לומר). ממשיך בנסיונותי ללא הצלחה, מעיף את המצוף וממשיך רק עם הניקל, יש שיפור - זריקה ראשונה מעלה מושט בגודל כף יד שמוחזר למים. ממשיך לנסות ותופס עוד שני סלעים (כנראה די גדולים :) ) אחרי בערך 3 שעות מחליט לנסות את מזלי שוב למחרת בבוקר. 7:30 בבוקר חוזר לנסות, קפיצות הדגים הגדולים רבות הרבה יותר עכשיו, מנסה בכל כוחותיי וכלום! זורק קרס רגיל גם תירס ומוציא עוד מושטון בגודל כף יד שמוחזר פנימה. ממשיך לנסות עד 11:00 בערך וכלום, חוזר שוב מ- 14:00 עד 16:00 ושוב - אכזבה... ניסיתי די הרבה דברים ולא עלו בידי דגים: עם מצוף זריקה\בלי מצוף\קצב מהיר\קצב איטי\ספינר עם נוצות\בלי נוצות\צבוע\כסוף וכלום לא עזר. הנחמה היחידה היא שגם הדייגים לידי שניסו עם קפיץ ובצק לא תפסו כלום (תחליטו אתם אם זאת נחמת טיפשים). זהו, חייב לצייין שהציוד שהיה לי לא כ"כ התאים לז'רז'ור, מדובר במקל 3.5 מ' של DAIWA למשקל 80-150 - עד עכשיו תפוסה לי היד :)... אני מתכנן קנייה של ציוד הרבה יותר איכותי בסכום של פלוס מינוס 600 שקל, אשמח להמלצות. תודה שקראתם, מקווה להציג רמה גבוהה יותר בעתיד...

ronbs

New member
כל ההתחלות קשות

אל תתיאש, לזירזור בכינרת אתה צריך ציוד אולטרה לייט מקל כ 2 מטר משקלי זריקה נמוכים מאד משהו כמו 5-25 גרם רולר קטן עם חוט 0.20 הציוד שיש לי הוא מקל פן + רולר טיקה GT1000 כל הסט עלה כ 350-400 שקל

אכן

לגבי הציוד - מחר אגש לקפטן הוק להתחדש קצת... אני מניח שיהיה שם מי שיוכל לעזור לאפיין את הציוד שמתאים לי בהתאם לניסיון\שאיפות\תקציב. חוץ מזה, אני ממש רוצה את סרגל הפורום.

טוב שאתה מפסיק להיות " קורא פסיבי " ../images/Emo140.gif

לכן קצת מתפלא עליך למה מצוף זריקה בכלל? למה התוספת הלא רצויה הזו ....לכנרת לא צריך לזרוק למרחק ( רצוי אבל לא חובה בכלל ) לא היה כל דוח או לא ראיתי בכלל שום דוח לכנרת שהחברה השתמשו עם בומבט או מצוף זריקה תנסה בלי...ובסבלנות זה יגיע ובגדול בהצלחה

הבעיה היתה ש...

הייתי עם מקל 80 - 150 והניקל שקל 20 בערך. בכל מקרה - אחרי כמה נסיונית עם המצוף העפתי אותו ורק אז הצלחתי לתפוס משהו. לא נורא, יש ציוד חדש, מקווה לטוב.

למעלה