דוח חניה שעבר זמן השיפוט שלו

enigmatic1

New member
דוח חניה שעבר זמן השיפוט שלו

לפני זמן רב קיבלתי דוח חניה. עירערתי עליו היות והשילוט/מדרכה במקום לא היו ברורים - אפילו קיבלתי כאן בפורום הזה סימוכין מפסק דין על מקרה ממש דומה שבו פסקו לטובת הנהג. הבעיה היא שעכשיו הסתבר לי שהערעור שלי התקבל חלקית - עיריית ירושלים הפחיתה את הדוח מ-250 ל-125 ולטענת העירייה שלחו לי על כך מכתב בדואר רשום שאותו לא קיבלתי מעולם. כיום מסתבר שהדוח עומד על 375 ש"ח כי הוא צבר קנסות איחור, ושימו לב שמאז המכתב שמאשר הפחתה ל-125 הם לא שלחו שום מכתב נוסף - גיליתי את זה במקרה היום כי התקשרתי לברר על דו"ח אחר... ביקשתי להישפט, אבל הם אמרו שעבר המועד לשיפוט. העניין הוא שהמקרה של הדו"ח הזה הוא ניצחון בטוח בבית המשפט על פי תקדים דומה - ואני הייתי הולך למשפט, פשוט מעולם לא קיבלתי את החלטת העירייה בנושא, חשבתי שזה עדיין בדיון. האם ישנה דרך אחרת שבה אוכל להישפט - ל'דוגמא לתבוע את העירייה בבית דין לתביעות קטנות?
 

נתן11111

New member
לך ושלם

אתה לבד אומר שקיבלת רק מיכתב על הפחתת הקנס אז מה זה לא תשובה אם יש לך אישור על דואר רשום ששלכת להם לאחר מכן ותוך פרק הזמן שבהם אתה יכול לבקש להישפט תבע אותם
 

enigmatic1

New member
הבהרה

אין לי את המכתב על הפחתת הקנס - כמו שאמרתי לטענתם הם שלחו אותו - אני מעולם לא קיבלתי אותו. הסיבה היחידה שאני בכלל יודע שהפחיתו לי את הקנס, ושאחרי זה הוא הפסיק לצבור תוספות זה בגלל שהיום התקשרתי לברר לגבי דו"ח אחר.
 
למעלה