דוח התקדמות במחקר

seani

New member
דוח התקדמות במחקר

בסוף החודש אני צריך להגיש לאוניברסיטת ב"ג דוח מחקר.
בטופס רשום שהדוח צריך לכלול מה עשיתי עד עכשיו ותחזית לשישה חודשים הבאים, ושהוא לא יעבור את החמישה עמודים.
התחלתי לכתוב והגעתי כמעט לחצי עמוד. מה עושים ??
נראה לי שהבעיה היא בדרך הכתיבה שלי שכן כתבתי בסגנון הזה:
- סיימתי את הרגרסיות...
- סיימתי את הסקירה הספרותית
- סיימתי את הפרק העוסק ב: אבג
וכד'.
אם יש למישהו דוגמא לאיך אמור להראות הדוח הנל או היכן ומה צריך להרחיב ולפרט, אזמין אותו לאבולפיה אחרי החג.

תודה רבה.

C H 4

New member
להבנתי

דוחות מדעיים לסוגיהם שומרים על מבנה די קבוע (מאמרים, תזות וכו)
תתחיל ברקע מדעי שאמור להוביל למטרות המחקר שלך (שאלת המחקר מפורטת לסעיפים) משם תוצאות ראשוניות ולבסוף תוכנית העבודה העתידית.

אצלנו זה היה לא יותר משני עמודים.

ובהחלט כתבתי אותו כמו שכתבת אתה. ראשי פרקים, קצרים, משפטים קצרים לא יותר.
יש פורמט קבוע, ששלחו לנו בראשית התואר, ופשוט יש למלא אותו שנה אחר שנה, כך שיוכלו להשוות בקלות אם הייתה התקדמות ואם הושלמו המשימות שנכתבו בתכנון בדוח הקודם.

Sonic hedgehog

New member
אני מגישה דו"חות התקדמות למלגה שלי

והם צרכים להיות קצרים אפילו יותר (למיטב זכרוני שני עמודים). אני פותחת בהקדמה קצרה של הרקע למחקר, שאלת המחקר והמטרה במספר משפטים. מפרטת בערך פסקה או שתיים של מה נעשה עד עכשיו ומה אני הולכת לעשות בשנה הקרובה (במקרה שלי) על כל תת סעיף (שאלת המחקר מתחלקת לשלוש תתי שאלות) וזהו.

C H 4

New member
גם למנחה שלך יש OCD?

למה זה חייב להיות 3 תתי סעיפים לכל שאלה? ומה אם באחת מהן אני רוצה לעשות 4 דברים?

Sonic hedgehog

New member
לדעתה המקסימום שאלות הוא שלוש

המקסימום תתי סעיפים הוא גם 3, למרות שבשני המקרים 2 גם טוב. האמת שאני מסכימה שיותר מזה זה מסורבל.
ככה היא גם כותבת הצעות למימון.

FPNH

New member
זה מתחיל בקטן...

קודם כל לא עצרו אותך כשבחרת בכינוי CH4 במקום ב CH3. עכשיו את רוצה ארבעה תתי סעיפים במקום שלושה... מה יהיה הסוף, תציגי תוצאות בגרף ארבעה-מימדי? תעשי תואר רביעי אחרי השלישי?

מעיןבר

New member
ותתחתן 4 פעמים

עם 4 ילדים שיהיה מי שישאל את 4 הקושיות בחג

למעלה