דוח דייג ח"ח (טרולוסים כמו משוגעים)

AmitDaniel

New member
דוח דייג ח"ח (טרולוסים כמו משוגעים)

אז ככה הגעתי היום בשעה 8 בבוקר לח"ח באשדוד זריקה ראשונה על טונה שחורה כמובן שהמיקום היה 50 מטר ימינה בוםםםםםםםםםםםםם טרולוס יפהייפה 25 ס"מ בערך אין דגים במים חוץ מטרולוסים זה היה משהו מדהים בשעה 11 הגיע ירון08 וגם הוא בזריקה הראשונה הוציא טרולוס יפה מאודדדדד (תמונות בערב) בסוף הדייג שלי כעיקרון בשעה זאת ירון עדיין נמצא בים אני הלכתי ב 12 יצאו לי 5 טרולוסים משקלם הכולל בערך קילו וסרגוס ענק שנתפס גם כל הדגים נתפסו על טונה וסקומברי על קרס 1 יש הרבה תמונות אבל אני יפרסם אותם רק אחרי העבודה שיהיה לכם סבלנות חחחחח

AviramLevi

New member
אפש...אפש...ו-מממ, אפשששששששששש

סחטיקה טיקה על הטרולוסיםם!! שיחקתם אותה. וכן, לא יודע למה ואיך, אבל פשוט כל העולם מוציא טרולוסיםם!! הם פשוט נימצאים בכמויותתתתתת!! אבירם

ירון08

New member
כמה תמונות של חלק מהדגים ושל המים

החמים למי שלא מכיר ושומע הרבה,או סתם למי שלומד או עובד ורוצה לראות ים. את שאר התמונות יעלה עמית. ובלי העלבות בבקשה(חפי הדייג)

ירון08

New member
אחרונה לבינתיים, הדייג מחלה כואבת

אז קניתי משקל לדגים מכניסים את הדג לשקית ושוקלים,ויש גם מטר שיוצא מלמטה למדוד,אז כשיהיה משהו מעניין באמת אני מוכן.

אוריא

New member
תמונה מצוינת.

תמונה מצוינת להראות איפה לדוג בח"ח אשדוד. שימו לב רק לרמפה. הרמפה הזאת מסוכנת מאין כמותה. כידוע לא מזמן נהרג שם הדייג ניסים גואטה ז"ל. תודה רבה על התמונה.

PsY SkaTeR

New member
בא לך

לשתוק? סתם חחחח
בא לך לרשום לי קצת מידע על התאונה הנוראה הזו בבטון? אני מזה בפחדים לעלות על הבטון הזה.. =\

AviramLevi

New member
שלום לך!!!

אני חושב שזה היה ממש לא מצחיק, וממש לא נחוץ! דוגרי לא נראה לי שמישהו פה צחק..ובכלל, גיחך על השטות שכתבת!!! אז להבא, שקול מילים!!! אבירם

למעלה