דוח דיג (ביאוס) רידינג

LinkinDark

New member
דוח דיג (ביאוס) רידינג

טוב מתעוררים 5 בבוקר אוספים את אורי שבא כמו גליל חוטים אנושי... 6 וחצי כבר הקצה השובר...ים עכור מאוד בשפל וגלים של מטר+- בדרך מצאתי 3 כדורי טניס
טוב מתחילים לדוג מתיידדים קצת עם הדייג לידינו והולכים להוציא פתיון....בינתיים נהיה מעונן חלקית... טוב לא יוצאים שום פתיונות....עוברים ליד הדייג לראות מה איתו בום!! הבולונז שלו נותן כיפוף אורי מוציא רשת הרמה ואחרי מלחמה של דקה יוצא לו בורי ענק!! שוקל בערך 700-800 גרם אני בינתיים מנסה לג'רג'ר שוב! בום!! אחרי מלחמה שדל חצי דקה בערך יוצא לו עוד בורי קצת יותר קטן מהקודם אני ואורי מסתכלים אחד על השני...מוציאים ציוד ומנסים גם ובורים...בינתיים מערכת העננים כבר הייתה ממש קרובה....לא עוברות 5 דקות שוב! בום!! עוד בורי של חצי קילו בערך!!....אורי מוציא אחרי זה בורי של 200 גרם בערך איך שהוא בא לשים אותו על הקשרים אני רואה את השחור העיניים!! עננים מאיימים באים לכיוון שלנו...הדייג הנחמד אומר שלום מתקפל זריז והלך...אנחנו גם מתקפלים זריז באים ללכת בום!!! ברד!! רוח!!! קור!!! רצים לחלק התחתון של השובר כדי להתחבא...מוצאים מערה קטנה ומתחבאים שם....ככה עברה לה חצי שעה של גשם חזק...יוצאים לבדוק מה המצב בחוץ...אני שם חרמונית ואנחנו עוברים מהשפיץ לבריכה השניה ושוב מתחבאים של מהגשם....ככה עברה לה שעה בערך.....אחרי זה עוברים לבריכה הראשונה מוצאים של מערה בגודל של המערה של באט מן....אחרי 45 דקות בערך הגשם נפסק אבל הים עלה לגובה של 3-4 מטר!! אין מצב לעבור את הקיר!! הולכים בצד הפנימי בתקווה שלא ירו בנו.....אנחנו מתקרבים לשער ואז באה אלינו ניידת אבטחה....והזהירה אותנו שהם היו יכולים באמת לירות עלינו...אחרי שאמרנו להם שנתקענו 3 שעות בגשם ולא יכולים לצאת בגלל הסערה הם נתנו לנו לצאת...השומר שפתח לנו את השער אמר לנו שזה יום טוב לדיג...אמרתי לו שזה יום "מצויין" ויצאנו......ומשם להום סוויט הום.....

Oposum

New member
היית יכול לחכות במערה עד שיגמר הגשם

והכל ירגע?

בשרטי

New member
וואלה למדת לכתוב!!!

אחלה דוח רועי! כייף לקרוא כיצד דייגים הופכים ברגע לציידי מערות קדמונים! תגיד משהו..על מה נתפסו הבורים? איפה איזה מצוף? ריסוס-+? ספר ספר !

LinkinDark

New member
חחח שמעת הבורים הקפיץ אותך

ממממ הוא של ריסוס מהול מאוד במים ככה שהיו חתיכות מאוד קטנות באזור מסוים המצוף היה לדעתי 1 וחצי גרם והמרחק בין במצוף לקרס היה 20-30 ס"מ באמצע היו 3 משקולות קטנות....חוט ראשי 20-30 ותלאי 18 קרס בלי חור מס' 12 נורווגית....הוא זרק בסביבות ה20-30 מטר.... יכול להיות שהתחילה עונת הבורים.? כי פעם לפני שהייתי שם בים פלטה שקוף הוצאתי גם בורים על לחם צף...פעם הבאה בולונז->מוציא בורי כמה שיותר גדול-> תופר לחי

תגיד איך הוא מצליח לזרוק

איך הוא מצליח לזרוק כל כך רחוק אם מישקולות ששוקלות פחות מ1 וחצי גרם?? אז נגיד שלוש גרם אם המצוף עדין איך הוא מצליח לזרוק?? זה הרבה בישביל מישקל כזה מישהו יכול להסביר לי?? תודה מראש

בשרטי

New member
נסיון ועוד נסיון

זה מה שמביא אותך למרחקים תרתי משמע. שים ריג עפ מצוף 1.5 גר' ו3 משקולות זהות למצוף על חוט 0.25+בצק פתיון. הנף מעל לראש ושחרר את החוט כשהמקל נמצא בשלב שהוא מעט עובר את הראש שלך לכיוון הים. אל תתיאש 5/5

ori p2

New member
לא מדויק .....

הדייג שתפס את הבורים לא בידיוק זרק 20 30 מטר אני דגתי בבוס 7 מטר והוא הגיע בזריקה קצת יותר רחוק ממני זה היה בערך 15 מטר +- אבל אכן אם מקל מתאים אפשר להגיע למרחקים יפים ... כך לדוגמה מקלות שזורקות רגלויים ללא מצוף זריק זה טוב לז'רז'ור קל ... אבל לדייג ההוא היה רק איזה בולונז קטן ועוד הערה שהוא תפס את הבורים הוא לא השתמש כל כך ברולר רק בזריקה.

למעלה