דוחים תאריכי גיוס לנובמבר?

דוחים תאריכי גיוס לנובמבר?

שמתי לב שדחו להרבה אנשים את הגיוס שלהם.. והרבה סיפרו לי שדחו להם את הגיוס לתאריך 29.11 במקום ה19.11 וגם אמרו לי שכתבו להם כבר באתר את יעד השיבוץ שלהם בצה"ל ולעומת זאת אני לא קיבלתי שום צו חדש..נישארתי בתאריך 19.11 ובאתר של צה"ל כתוב אין לי תאריך גיוס ויעד שיבוץ יימסר לי בזמן הגיוס.. מה לעשות?!

K a r n a f

New member
אפשרות

ב19.11 יש גם גיוס של גולני וגם גיוס כלל צהלי. כנראה קיבלת אחד משניהם, משמע שאין צורך בשינוי התאריך ..

אבל..

אני במנילה רשמתי עדיפות ראשונה מג"ב גולני 1 ושיריון 2 ושהיה לי ראיון אצל קב"ן הסברתי לו למה חשוב לי מג"ב..ושאם זה לא מג"ב אני לא מתפנה גם אם תבוא לי משטרה צבאית הביתה.

K a r n a f

New member
אז יכול להיות

שאני טועה, אבל זה מה שנראה לי בכל אופן. מקווה בשבילך שתקבל מג"ב.

K a r n a f

New member
תבדוק מתי בוצע העדכון האחרון

בקיוסק המידע שלך. אם זה בוצע ב28.9 או אחרי, אז כנראה שאתה גולני . אם רשום תאריך מוקדם יותר, כנראה שאין החלטה לגביך עדיין.

סעמעמק

New member
תשמע לא כל אחד מקבל את עדיפות א

ה19 זה כנראה גולני. אמרת שסימנת באחת העדיפויות גולני, ומה לעשות, צריך גם גולנצ'יקים. אם תתעקש בבקום לא להתפנות ותרצה רק מגב אולי תגיע בסופו של דבר למגב...

ואם זה בוצע אחרי ?

מה זה אומר ? יש לי כרגע בעיות רפואיות, ואני בטיפול בוועדה הרפואית, אני צריך לקבל תשובה אחרי סוכות אמרו לי. בינתיים התאריך השתנה ל5לדצבמר, עדכון אחרון ב28.9

2inaroad

New member
כתבו להם את יעד השיבוץ?

לכל אלה בנוב' שדחו להם את הגיוס לא כתבו את יעד השיבוץ, פשוט שינו תאריך והם לפי הפורומים יודעים בערך לאן.

eXtreM1

New member
בקיוסק מידע לא כותבים יעד שיבוץ

אין דבר כזה!! ולפי התאריך שלך אתה בגולני....מה יותר פשוט מלהתקשר ולשאול תאריך סופי בלשכת גיוס?!!??

כן הבעיה היא

אי אפשר להשיג אותם..שלחתי להם מייל פעמיים ולא קיבלתי תשובה.. התקשרתי כמה פעמים גם בבקרים וגם בצהריים ופשוט לא עונים אני מתחרפן..

hey dood

New member
בקרוב תקבל מכתב

עם הדחיית גיוס ואיגרת לאן אתה מתגייס נ.ב דני תתחבר לאייסי!!

למעלה