דוחו"ת חנייה - בירור פרטים

מצב
הנושא נעול.

refaeli

New member

שלום רב , אני מעוניין לקבל ייעוץ לגבי דוחות חנייה של רשויות מקומיות - איך ניתן ואפשר לבטל דוחות על בסיס התיישנות או ביטול צבירת קנסות וריביות בהתאם לחוק החדש של שר המשפטים שטרית . האם מישהו יכול להפנות אותי ללינקים מסויימים שנותנים את המידע במסגרת החוק החדש של השר שטרית , מה האומדנים של דוחות שצוברים קנסות או פיגורים . ארז [email protected]

oren*

New member
שלום ארז,

שלום רב , אני מעוניין לקבל ייעוץ לגבי דוחות חנייה של רשויות מקומיות - איך ניתן ואפשר לבטל דוחות על בסיס התיישנות או ביטול צבירת קנסות וריביות בהתאם לחוק החדש של שר המשפטים שטרית . האם מישהו יכול להפנות אותי ללינקים מסויימים שנותנים את המידע במסגרת החוק החדש של השר שטרית , מה האומדנים של דוחות שצוברים קנסות או פיגורים . ארז [email protected]
שלום ארז,
אני מציע לך לנסות לשאול את השאלה בפורום "האזרח מול השלטון" או בפורום "חוק ומשפט" שני הפורומים הללו מנוהלים על ידי אנשי מקצוע שוודאי ידעו לתת לך תשובות מקצועיות

fireman

New member
החוק החדש

החוק החדש
כבר מת מבחינתך, והוא היסטוריה עכשיו לגבי התיישנות, על דוחות חניה חלה התיישנות לאחר 7 שנים בכל מקרה כדאי לפנות לפורומים המשפטיים בתפוז בקשר לסוגיה הזו

מצב
הנושא נעול.
למעלה