דוחון מציצים

• פותח הנושא RM 7
  • פורסם בתאריך

RM 7

New member
דוחון מציצים

לא יכולתי להתאפק לאחר שחבר שלי דיווח לי ב-LIVE שלקח פרידה אדומה של 600גרם וישר טסתי לכיוון מציצים עם קלאמר טרי טרי.. הים שרק עבר את המזח לפני 3 שעות הפך בין רגע בעזרת המזרחיות לנמוך מאד מגיע , מתרשם מהפרידה, זורק זריקה רחוקה, אין נגיעה. עוד זריקה והמקל לאחר כ-20 דקות מתחיל להתפרע ..ישר מרים - הוק סט ויש דג נלחם יפה מאד כמה נגיחות אחרונות ויוצא דניס גדול ויפייפה עוד זריקה עוד מכות יפות והפעם החדד הראשון שלי בגודל מכובד גם הוא נכנס לשקית. נשאר עוד חצי שעה בלי כלום ומתקפל. סה"כ 3 שעות דייג אפילו פחות. בהצלחה לכל ציידי האינטיאסים על הבוקר הים מזמין ביותר

k i m k h y

New member
סחטיין קרלו , איזה מתוק החדד...

שנים לא עלה לי חדד על החוט...שנים...

erezrob

New member
איזה יופי! שימו לב צ'יפורה אמיתית!!

מהזן הישן והטוב!!!! לא ראיתי אותם הרבה זמן.

רועי תפיסה יפה וכל הכבוד../images/Emo6.gif ...האדם

מתמיד ... אין עליך בהצלחה יא תותח בבאות גם

RM 7

New member
יש

גם סבידות וגם קלאמר אבל צריך קצת להתאמץ בשבילם:)

benz5

New member
רועי דגי יפים

חבל שאצלנו וגם אצל שאר דייגי האינטיאסים המצב עגום . אם יום לאחר הסערה, ים כזה טוב ועדיין לא אוכל זה נראה לא טוב .

asia7

New member
בנצי , תנסה במרינה של אשקלון.

ביום שישי ראיתי דייג בקצה של המזח הגדול זורק פנימה ומביא אינטיאס. ראיתי גם את ההשתוללות של המקל עד ההרמה ( בקלות יחסית ) . במזח הקטן פנימה ( הייתי שם ) ישב דייג עם 2 מקלות ו 2 חוטים. הוא מביא עם השבקה בורים וזורק על חי . כל הדגים הלכו לו במכות ! הראה לי בורי גדול שנשאר ממנו חצי אחריי ביס . בכל מצב , מדובר בדייג כרוני שחי במרינה וזו נקודה קבועה שלו . ד"ש ובהצלחה .

benz5

New member
לפני שבועיים אחר הצהריים

היינו שם שלמה ואני וזרקנו 6 חכות החוצה עם סבידות לא היתה שום אכילה . זה לא אומר כלום . הדג שחזר חצי זה לא מאינטיאס אלא מפלמידה או גומבר

asia7

New member
" פיג'מה " יפה , לא נח לרגע ...

עוד לא התאוששתי מהגומבר המפלצתי שהוצאת בפארק חחחחחחחח. הדניסים השנה נמצאים בכמויות יחסית לשנים קודמות .

למעלה