דווקא עכשיו?

יפעת*

New member
דווקא עכשיו?

אז כמו שכולכם הייתם צריכים להבין, הייתי ביומיים האחרונים אצל שרון, היא טיפלה בי יפה, ועכשיו אני מרגישה הרבה הרבה יותר בריאה. אני כאן בחזרה, וקראתי את ההודעות של הימים האחרונים, רק שממש לא יכולתי להגיב, כי המחשב של שרון סרב בתוקף, לתת לי לשנות שם, ולא רציתי לחלל את שמה של שרון עם ההודעות האיומות שלי. בקיצור דווקא בימים המענינים ביותר לא הייתי כאן בשביל להגיב. רק רוצה לומר לכם שכולכם נפלאים ומוכשרים ומעניינים(במיוחד מאיה :cool: ) ורק תעשו לי ולעצמכם טובה אחת קטנה מ ס פ י ק ע ם ה צ` א ט ה ז ה טוב אתם יכולים לפעמים אבל באמת הגזמתם. ולא לכעוס לא להעלב לא לפרוש כי הכל מאהבה ברור?! יפעת

grabbit

New member
צודקת יפעת

יש כאן תופעת פרישות מוזרה לא ממש ברור אם אלה סיכריקים או נזירים בודהיסטיים אבל מתבודדים יש ויש

יוווו....

באת בשביל יפעת ולי אתה מגיב ראשונה? סחתיין עליי!!! חחחח אהלן יוסי,אני אלת האהבה...נו,מה חשבת? ומה לך וליפעת????...אתה המאהב?...כי שמעתי שממזמן אין לה כבר בעל.... אז מאהב???

jowss

New member
עבור אלת ה......

אלת האהבה זה שם יפה אבל איך קוראים לך. :)

יאללה, עזבי עצבים...

קבלי נשיקה-מואאאאאאאאההההההה, כמה אני שמחה שחזרת-כמה התגעגעתי אלייך... כמה????.....את יודעת?(חסר לך שלא!!!) והיי, גברת מנהלת B-) ...תני חיוך, ותני קצת להגיב... חולה עלייך...במיוחד כשאת מרצינה את נראית כמעט כמו שרוני-ממש שוטרת!!! חחחחח

אלת האהבה !!!!!

חכי חכי עד שאני אראה , אני רצינית???? אני????? 8-p חחחחחחחחח מתה עליך ( ככה שכחת אותי , זהו כבר לא אוהבת אותי יותר ??) אני אוהבת אותך

grabbit

New member
הייתי מגיב יפעת על ההתעלמות

אבל אלה תהרוג אותי זה עתה השלמנו אז...

חחח החנופה שלך לא עזרה לך! B-p

לא יעזור לך ממוש`-יפעת מתה עליי...וכרגע היא עסוקה בי! ואני אפילו לא מתחנפת....נה נה בננה. חחחחחחח

`סתכלי למעלה H-)

ותראי מה רשמתי ליפעת עלייך. קבלי נשיקה יותר גדולה-מואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאהההההההההה מתה עלייך,אחותי. אלת האהבה.

את...

הכי יפה כשאת מחייכת!!! זהו,עשית אותי מאושרת...את צריכה להרגיש את הלב שלי פועם מאושר. אני הכי אוהבת אותך מחייכת.

למעלה