דווח ברוטר

1פרענק

New member
דווח ברוטר

רונית: רשם העמותות, הוציא לארגון זק''א צו, המורה על פירוק העמותה.

צו פירוק עמותה לזק"א?

מה הסיבה? אגב, רצוי היה שתתאים את הנושא לתוכן ההודעה. היית צריך לכתוב: צו פירוק עמותה הוצא לזק"א. אז, אולי, היית זוכה לתגובות.

8אנושית8

New member
למה כולם נגדו?

אני שומעת מהרבה חוגים שהם נגד משי זהב מעניין למה?

שאלה שאלתית, ו

התשובה מורכבת. אבל אומר לך בקצרה שהוא הביא את זה על עצמו...

תסכים איתי ש...

לא יוציאו לו צו פירוק עמותה בגלל שהבנאדם זקוק לתשומי. אם הוציאו את זה סימן שהיו שם אי סדרים. השאלה: מהם היו?

1פרענק

New member
כולם יודעים מי הוא

כולם יודעים מי הוא ומה הוא ומה מעשיו ולא צריך פירוט השאלה היא למה הציבור החרדי היה להוט אחרי האירגון הזה והתגאה בו כמי שמביא לו כבוד??? פרענק נשאר פרענק

1פרענק

New member
תודה רבה

אריאלה באמת תודה רבה לך אדע לפעם הבאה. ואגב.תודה שעשית לי תעבודה אני לא מאלה שמחפש תגובות רק דיוחתי פרענק נשאר פרענק

ברוך ה

אחרי שברוך ה אין פיגועים , ושאלוקים ישמור ויציל הלאה לא נשאר שום דבר חוץ מלפרק את הגוף המושחת הזה שבראשו עומד ליצן החצר

אתה חושב שאין לזק"א מה לעשות

אלא רק בזמנים של פיגועים? גם כשיש תאונות דרכים זקוקים להם. גם כשיש רציחות, הם שם. אם באמת יפרקו את הגוף הזה, אתה תהיה מוכן ללכת ולעשות את העבודה השחורה במקומם? העבודה שאף אחד אחר חוץ מהם לא מוכן לעשות?

1פרענק

New member
יש מי שיעשה את העבודה

אני זוכר לפני שהוקם האירגון זק"א פעל אירגון בשם "חסד של אמת"בראשות הרב אליעזר גלבשטיין הי"ו שעשו את העבודה הזו נאמנה ללא תעמולה זולה ומיותרת וללא "שנור" בכל העולם וללא אופנעים ואמבולנסים אלא רק שקית שפכטל וצמר גפן והקידוש ה' בזמנם היה יותר גדול לא היתה עליהם אף כתבה משמיצה וגם בקושי תמונות כי הם תמיד השתדלו לברוח מהמצלמות ותראו מה קורה היום!!! פרענק נשאר פרענק

1פרענק

New member
חכם באשי

חשבתי שרק הבדיחות לא מוצלחות עכשיו אני רואה שגם הראש לא משהו!!! אם אתה מביא את פסח לדוגמא אז לידיעתך החברא קדישא בירושלים בראשות משפחת גלבשטיין הוקמה לפני כמאה שנים פרענק נשאר פרענק

מי עשה את זה עד שזקא קמה ??

מכיר אני יהודי יקר שאת שירות המילואים שלו הוא הוא עשה ברבנות הצבאית בזיהוי חללים בזמן מלחמת לבנון וגם לאחר מכן , אך תמיד הוא סירב לספר לי במה הוא עסק בשירות המילואים שלו , לעומת זאת החברה של זק"א רק מחפשים תמונות וכותרות שה ישמור ויציל ,ושוב תודה לאלוקים שהפיגועים לא קימים ועם ישראל בטוח בארצו ובמולדתו , בתקוה לקייץ בריא ושקט

יוני 106

New member
הגיע הזמן...

שהמשועממים של זק"א ובראשם המשועמם הגדול יהודה משי זהב, ראש וראשון לכל דבר שבשחיתות. זה היום עשה ה` נגילה ונשמחה בו.

למעלה