דוד שאלה

rinatss

New member
דוד שאלה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

היי דוד, האם אתה גם יכול לזהות מאיזה גילגול אנשים אחרים באו? או מה היה גילגולם האחרון? הייתי מאוד רוצה לדעת מהו הגלגול האחרון שהייתי בו ומהו יעודי בעולם הזה, האם תוכל לעזור לי? שבת שלום ומבורכת, רינת.

הייעוד שלך בעולם הזה רינת

הוא בדיוק מה שתתני לו תוקף כאן ועכשיו ונוכל לדעת אותו לאשורו כשנעשה שחזור גלגולים בפעם הבאה שנתגלגל הנה לגבי הקודמים זה נעשה בפגישה אישית עם מטפל/ת ו/או עם עצמך ובהתבוננות פנימה אחלה

rinatss

New member
../images/Emo51.gif דוד

הבעיה שאני לא עושה הרבה ולכן אני מרגישה שהיעוד שלי הוא לא מספיק ומה זאת אומרת כשנעשה שחזור גלגולים בפעם הבאה? לא הבנתי את המשפט, תוכל לפרט לי?

יודעת../images/Emo35.gif

שהרבה זה עיניין יחסי ואין הרבה שלך כהרבה שלי אותו כנ'ל לגבי מעט כוונתי לגבי המשפט ששאלת היא שכשניפגש בגלגול הבא... בהצלחה יקירה וקחי את עצמך עם מעט ייותר פירגון

rinatss

New member
נו אז אני עושה אבל איזי איזי

רק התחלתי ואני יודעת שאני בדרך הנכונה, אם היית רואה אותי לפני חודשיים וקצת לא היית יודע שזאת אני הייתי ממש ההפך ממה שאני היום וההתפתחות שלי התקדמה בצורה לא נורמאלית ואני גאה בעצמי מאוד מאוד ויש לי עוד מה ללמוד ולשנות ולעשות עד שאגיע סוף סוף ליעודי ואני בכלל לא מתייאשת ההפך יש לי כח ורצון להמשיך ולהתקדם כי כל הזמן אני לומדת עוד דברים וטוב לי.

כל יום אנחנו לומדים משהו חדש

ואם לא הפנמנו את הלמידה אז עדיין לא למדנו.

ובכן

אנו גאים בך עד בלי די עתה, שאת יודעת את ההבדל בין משפט קודם לזה של עכשיו שהוא הוא הפותח לך את דרכך הלאה בהתקדמותך ובלימודך את עצמך מ.מ

למעלה