דוד ברק - אחד הפליטים!

lahyanimesukan

New member
דוד ברק - אחד הפליטים!

מר. דוד ברק, היית שייך למפלגת "מרץ", אח"כ היית במפלגת העבודה, וכיום מצאת את מושבך עם לחיאני. היכן תהיה מחר ? ליכוד ? ש"ס? מפד"ל ? איפה שרק יקבלו אותך... דוד ברק הוא אחד הפליטים , נדד בין המפלגות השונות, חיפש כיסא לחמם וכשלא מצא עבר ונדד למפלגה הבאה... דוד ברק - לפליטים כמוך אין שום זכות להיות חלק מהמערכת הפוליטית, מעלתם באמון הציבור שנתן לכם את קולו בכך שעברתם מפלגות על ימין ועל שמאל והאידיאלוגיה כנראה נגמרה מזמן... האם באמת נראה לכם שזהו האיש שמתאים להיות דובר העירייה ??? בוא נפתח את הקלפים מר. ברק , זה הג'וב שאתה חושק בו כל-כך, ואתה חושב שתמצא אותו אצל לחיאני. לחיאני הבטיח לך כמו שהוא מבטיח לכולם, אל תבנה על זה.

hayonkoby

New member
תגובה אובייקטיבית

איני מתיימר להיות דוברו של דוד ברק , ואולם למען ההגינות . מאז פתיחתו של הפורום , ועד כמה שאני עוקב אחר העיתונות המקומית , תומך דוד ברק בשלומי לחיאני כותב באופן עיקבי , חי את חיי העיר ומגיב לנעשה בה . אז בואו לא נשמיץ .

אם זה הסיגנון ......

אם המילה פליטים זאת הקו ההסברה של המטה אני חושבת שאנשים צריכים קצת לחשוב .אולי כל אחד שיצביע ללחעאני או יעזור לו הוא פליט?אם כך תזרכו את התושבים מעיר בת-ים.לפליטים אין זכות לחיות פה ולידיעתכם דוד ברק היה כבר 5 שנים עם שלומי לחיאני ,הוא עוזר לו ואין לו צורך במקום אצלו.לא כל אחד מחפס מקום כידי לעזור .ואם כבר מדברים מה כל כך טוב שלמפלגת עבודה אין סמל,אין נציג,אין שם משפחה ולוקחים לה את המימון.יותר טוב ? איזו מילה לחפס?

pedibenattia

New member
חשבתי שאתה יותר רציני !

בהתחלה, למרות ההשמצות והשקרים שפרסמת בפורום על לחיאני הכביכול מסוכן, חשבתי שאתה אדם ריציני עם ידיעות ומוטו. אבל, כשאני רואה את השטויות שאתה מעלה כאן לרשת, אני כבר בטוח שאתה עוד שתול של אחד המועמדים, ושתול מן הסוג הנחות ביותר ... דוד ברק, אכן בעבר איש מר"צ (הסיבות לפרישתו מהתנועה ה"נפלאה" הזו הן מצערות ואני מבקש ממנו לפרסם אותן כאן במלואן, כדי שתבין שאין קשר בין פרישתו ממר"צ ובין תמיכתו בשלומי לחיאני האיש וראש העיר בקרוב ממש) הוא אדם מצויין, אלוף בכתיבה והתנסחות ולמרות שלא דובר על תפקיד זה או אחר לאחר ששלומי יבחר לראשות העיר, אין לפסול אפשרות שהוא אכן יתמנה לתפקיד זה - אני בטוח שהוא ראוי לו ואף להרבה יותר, אפילו לחבר מועצה. על כן, כפי שהוסיף מנהל הפורום, דוד ברק איננו "זונה פוליטית" או "פליט", הוא תומך בשלומי והולך לצידו כבר שנים רבות. שבת שלום

דוד ברק

New member
הסבר פשוט לאנשים משמיצים

קודם כל אפתח בתודות מקרב הלב על "המינוי" שנתת לי - דובר עיריית בת-ים. בכל מקרה, בכל סיטואציה ובכל קטגוריה - אהיה טוב יותר מזו הקיימת כיום. אבל זה לא הנושא כמובן. כל מי שקצת מבין בפוליטיקה, מר "לחיאנימסוכן", ולמד מדעי מדינה יודע שהשאיפה העולמית וכך גם בישראל היא להפריד באופן מוחלט וברור את דפוסי ההצבעה בין המישור הארצי ובין המישור המקומי. האידאולוגיה והנאמנות המפלגתית נכונה רק במישור הארצי הלאומי, ואגב כך אני גם כיום שלא יהיו לך ספקות, אני איש מרכז שמאל במהותי. במישור המקומי אנחנו צריכים לקבל איכות חיים, חינוך, נקיון, חזות עיר וכו', וכאן אין מקום לשום אידאולוגיה מפלגתית, אלא רק ליכולתיו של מנהיג מקומי, חיבורו לתושבים, אהבת התושבים אליו, זהו אדם שיכול ומסוגל לנהל עיר ולהעניק את מלוא השירותים לתושבים. אני דוגל בזה וכך אני מנהל את חיי. אנני חייב לך דין וחשבון אולם מאחר ואתם שם "במפלגת האבודה" (כך נראה לי משום מה) עברתם כבר את גבול הטעם הטוב בפניותיכם לציבור, במילים לא יפות ובהפצת כזבים (ראה כמובן בעיתונות המקומית), ואני מנחש, רק מנחש שגם כבודו נמנה על שורותיה, ובאם לא הסליחה עמך, אענה לך מדוע עזבתי את "מפלגת העבודה" ולאחר מכן את "מרצ", ואז אולי תעצור קצת מההסחפות הנלוזה שלך, שאגב "קרדיט" קבלתי כבר גם מחברת מפלגת העבודה מיכאלה שטרנברג היודעת את האמת: הייתי תומך "מפלגת העבוד" החל משנות השבעים (כן תראה את הוותק) המוקדמות עוד כשאריה פנסו היה חבר מועצת עיר מטעם "מפלגת העבודה", ולאחר מכן חבר בה משנות השמונים וגם בצוות המוביל של "המשמרת הצעירה" עם כל החברים המכובדים, סוחמי, יריב, שומר וכו'. לקראת בחירות 1998 החליט אלי יריב "להביא" את אהוד קינמון לראשות הרשימה (אני מנחש שאלי יריב בצע בזמנו סקר עבורו וקיבל אחוזים מאוד נמוכים ופחד "מכשלון קולוסאלי"), ואז יצאתי בגלוי נגד הנושא בכתבות בעיתונות המקומית בשם: "לא לקינמון". כעסו של אלי יריב היה ברור אבל אני התבצרתי בשלי וחשבתי כי אין להחזיר את קינמון - זה יביא למפלה מוחצת (ההסטוריה הוכיחה כי צדקתי). כמובן שזה לא עזר ואז קבלתי החלטה להצטרף לשלומי לחיאני ששמו הלך לפניו ושהוא קיבל את ברכותיהם של מנהיגי מפלגת העבודה באותה תקופה. תוצאות הבחירות הקודמות ידועות לך כמובן, אך רציתי שידעו כולם כי "מפלגת העבודה" נדברה עם "בת-ים בראש מורם" באותה תקופה להוות גוש חוסם מול יהושע שגיא, אך בפועל נכנסה "מפלגת העבודה" לקואליציה העירונית וסיבותיה עימה. לאחר הבחירות, כחבר "מפלגת העבודה" דאז, באתי אל אהוד קינמון ואמרתי לו כך בערך" "אהוד, אנו שולטים במדינה, חיים רמון הוא שר הפנים שלנו, בוא נתאגד כולנו, נחתים 22 חברי מועצה (לפי החוק דרושים 75% מחברי מועצה על מנת להדיח ראש עיר) ונדיח את שגיא וניקח את המלוכה - מה יותר טוב מזה???" קינמון לא הסכים, ואז או אז קיבלתי את ההחלטה לעזוב את הסניף והמפלגה שכה התאכזבתי ממנה, וחשבתי שזו גם זכותי והצטרפתי לתנועת "מרצ" בסביבות אוגוסט 1999 , כאופוזיציה נוספת מול הנהלת העיר הנוכחית שלא תרמה כלום לעיר בת-ים וגם אמרתי בזמנו לאלי יריב כי הוא "יוכתם" בזאת שהוא לא פורש, כמובן שנוח היה להישאר בפוזיציה שלו. ומאז ועד אפרילל 2002 הייתי חבר בה "במרצ", חבר מועת התנועה הארצית, ודובר הסניף. בחודש אפריל 2002 נהרג אחייני, גד עזרא הי"ד, במבצע חומת מגן. באותה תקופת לחימה מנהיגי "מרצ" השתלחו בממשלה ובצבא ונגחו בהם ללא הרף. לא הסכמתי לזאת ואף התרעתי כך בפני כמה ממנהיגיה. לא צלח הדבר בידי ואז החלטתי, לעזוב לאלתר את "מרצ" ואכן כך עשיתי (פורסם בהרחבה בעיתונות המקומית). מאז ועד היום אנני חבר באף מפלגה (אלי יריב ביקש שאחזור חזרה "הבייתה" אך לא ולא), ואת תרומתי לעיר בת-ים תמיד עשיתי ואעשה דרך שלומי לחיאני ותנועת "בת-ים בראש מורם". מקווה שתעשה סדר בדבריך, לא רציתי מכתב כזה ארוך, אבל צריך להבהיר לכולם את הסדר הכרונולוגי בעיניין זה. לסיכום: "מפלגת העבודה" ותנועת "מרצ" נמצאות אידאולוגית באותו מקום במפה הפוליטית, וההבדל ביניהן הוא רק באיכות האנשים. להבדיל ממך אני שמח שנשארו הרבה אנשים אידאליסטיים במדינה ואני אחד מהם. אני אמשיך להלחם על דעותי ככל שניתן מעל כל במה וזאת בתנאי שאני צודק!!!! לכן, המילה "פליט" היא מיותרת ומסוכנת - אולי סניף מפלגת העבודה הוא סניף של "פליטי מפלגת העבודה" שקוראים להם כיום "בת-ים אחת" - מי יודע???

דויד ברק אחלא גבר

וחבל שככה אתם יורדים עליו.. אחד היחידים מבין הפוליטיקאים שבאמת איכפת להם מהעיר, ומתושביה... ואחד מהאנשים היחידים שיורדים לעם... עובדה, הוא כותב פה..(לא שיש פה הרבה אנשים, אבל בכל זאת, תנו לא קרדיט)

דוד ברק

New member
תודה מקרב לב../images/Emo127.gif

תודה. אני אמשיך להעיר ולהאיר את עיני התושבים על מה שהולך בעיר בת-ים. לא יעזור לכל המקטרגים, אני לא "צנחתי" על העיר רק לאחרונה, אני כותב, חושף, ומעדכן שוטפת את העיר בת-ים במשך כל הקדנצייה הזו, ואני יודע בדיוק מי תרם את תרומתו לעיר ומי רק "מדבר".

hayonkoby

New member
../images/Emo24.gif - לאיש יקר , דוד ברק

שבלי להיכנס לפוליטיקה בימים טרופים אלו של בחירות , מוכיח בשנים האחרונות כי יש לו הרבה מה להגיד על הנעשה בעיר בת ים . אתם מוזמנים לקרוא את כל ההודעות שלו בפורום , מכתבים לעיתונות המקומית וכו' .

דוד ברק

New member
תודה קובי!!!

כל מה שאני עושה זה אך ורק שלבת-ים יהיה טוב, ונמשיך לגור כאן בכף ואפילו בגאווה בלתי מוסתרת. כמו שאמרתי, אמשיך להעיר ולהעיר ולהעביר ביקורת בונה, וזה לא חשוב למי, העיקר שאומר זאת מעומק ליבי. כי כואב לי על נסיגתה של העיר ב - 10 השנים שחלפו, ובעיר ב 5 האחרונות. ניתן היה לעשות משהו, אך הקואליציה הענקית טוותה חוטי עכביש שחנקה את תושבי בת-ים, והיום אנו מבינים את הנזק שנעשה. נקווה במהרה בימינו לתקן זאת.

למעלה