דודי דוידי דודי דודי

eyal1307

New member
דודי דוידי דודי דודי

בא לי לעשות דיסק זורק לי שירים טובים.............. אולי יצא לי איזה שיר שתיים שאין לי .....................

תצרוב גם לי

געגעתי

דודי 32

New member
../images/Emo79.gif

I wanna know what love is I want you to show me I wanna feel what love is I know you can show me

דודי 32

New member
../images/Emo79.gif

Now I know it's right, from the moment I wake up till deep in the night There's nowhere on earth that I'd rather be than holding you tenderly I've been waiting for a girl like you to come into my life I've been waiting for a girl like you, your loving will survive אחד האהובים עלי

דודי 32

New member
../images/Emo79.gif

I just sit, and watch the ocean with myself, even doing my own cookin' you can laugh, you're forgiven, but i'm no longer frightened, to be livin' (לי אל תצרוב, יש לי כבר תשירים
)

דודי 32

New member
../images/Emo79.gif

DON'T BE ASHAMED TO CRY LET ME SEE YOU THROUGH 'CAUSE I'VE SEEN THE DARK SIDE TOO WHEN THE NIGHT FALLS ON YOU YOU DON'T KNOW WHAT TO DO NOTHING YOU CONFESS COULD MAKE ME LOVE YOU LESS

דודי 32

New member
../images/Emo79.gif

I'm the one who wants to be with you Deep inside I hope you feel it too Waited on a line of greens and blues Just to be the next to be with you

g a z

New member
../images/Emo79.gifשזיגי לא יגיד שאנ'לא מנצלש"ת../images/Emo9.gif

"אתה לא אוהב אותי יותר היא אומרת יותר היא אומרת ומפנה אלי את הגב רק בשביל לקבל חיבוק רק בשביל לקבל חיבוק אל תהיה אדיש אלי תפסיק להיות כל כך חכם זקוקה לך עכשיו אוהבת אותך" רק בשביל לקבל חיבוק ביצוע: איפה הילד מילים ולחן: חמי רודנר

Troublemaker1

New member
זאת רומנטיקה לשמה

שים את זה נרות ריחשל שמן מסאז' והיא שם עוד לפני שנגעת בה...

Troublemaker1

New member
זה מדהים בחורף לשמוע פרנק

באלגנטיות בעוד אתה באוטו החם ובחוץ יורד גשם, לוגם עוד לגימה אחרונה מהקפה לדרך, בעוד האוטו שוצף לו את השלוליות שבצידי הכביש והים ממולך בצבעי אפור...

eyal1307

New member
אני בחיפוש שירים טובים לא מחפש

סיגנונות .................. אז תציפו.............................

למעלה