דודייייייייי אתה בעיתון ידיעות בשער

דודייייייייי אתה בעיתון ידיעות בשער../images/Emo6.gif

אני מזהה אותך ליד הפדו.....
אפשר חתימה ...יווווווו אתה גם במוסף ....למה לא סיפרת לנו??

ראיתי! מצאתי!

כבוד גדול,הא? על השער עם הפדופיל..... אבל מה זה חשוב? תפוצת שיא של ערב חג, התלבושות נראות מסקרנות , אז הקהל יבוא בהמוניו!!!!!!!!!!!!!!!! חג שמח

הנני כאן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אכן זכיתי לקבל תמונה בכותרת ובשער המוסף של ידיעות אחרונות אתמול, חלומו של כל אומן רק חבל שבהקשר הזה... זרם טלפונים בעיקבות הפירסומים ( בשילוב ענין אישי ) מנעו ממני לעסוק בעניני וגם בפורום. לאלה שקראו את הידיעה בכותרת ערב החג ואת הכתבות בעיתון שישי חשוב לי להבהיר: עד לפירסום מעצרם האחרון של האחים לפני כחודש, לא היה לאיש מאנשי ההפקה והשחקנים אפילו מושג קלוש על עברו של הבחור ומי שכבר מכיר אותי ואת רגישותי בנושא ילדים יודע שלא הייתי נותן לדבר כזה לעבור לסדר היום! עובדי הבמה אינם מועסקים של התיאטרון ומגיעים כעיסקת חבילה עם בעל חברת ההגברה המועסק גם הוא כקבלן חיצוני, בתיאטרון עובדים 4-5 קבלנים שונים כאלה המתפעלים הצגה\מספר הצגות ולכל אחד מהם כ 6 אנשי צוות המתחלפים בינהם במהלך ההופעות ברחבי הארץ וכמו בכל חברה עם חלקם אנחנו מתחברים יותר ועם חלקם פחות... בפירסומים נכתב כאילו מפיק ההצגה " אינו מזועזע ולא בהלם " ( תשובה שלטענתו ומתוך היכרות רבת שנים עם האיש ועמדותיו אני יותר ממאמין לו, ניתנה בכלל לשאלה אחרת ) כמי שסיפר לו את הידיעה לראשונה לאחר שזיהיתי את הבחור המדובר בזויות העין במהדורת החדשות בשניה שנכנסתי הביתה מהצגה ,אני יכול להעיד שהוא לא רק הזדעזע - הוא נחרד!!! בתיאטרון אכן מופיעים ילדים במספר הפקות ... רק כמה חבל שבכתבה לא צויין שחלק מהם הם ילדיו שלו - נראה לכם שכאבא הוא היה מעמיד את הילדים שלו בסכנה??? ישנם עוד פרטים רבים שמשום מה לא הוזכרו בכתבה ואני מאמין שאם הכתבת והעיתון היו מעונינים לעשות משהו אמיתי מלבד לעורר רעש פוליטיקלי קורקט במקום להטיל אשמה על המפיק והתיאטרון היו נשאלות שאלות כגון: איפה היתה המדינה? המשטרה? גורמי הרווחה והגורמים האמורים לטפל בנושאים כאלה? מדוע לא היה מעקב אחר עיסוקייהם ומעשיהם של הפדופילים הללו? דבר שהיה מונע את העסקתו של הבחור בהגברה ותאורה ובכל עיסוק בטרם יקבל את הטיפול המתאים ואם לא שישב בכלא ויקח נא את אחיו עימו ואיך זה שגם עכשיו ברגע זה,הם מסתובבים חופשי למרות כל עברם הנורא? אבל כנראה שקל וצהוב יותר לחבר הצגה, ילדים ופדופיל במקום להתמודד עם השאלות הקשות באמת והרי כבר התרגלנו במדינה הזו שהש"ג תמיד אשם!!!! אני מאחל לכולנו הרבה פירסום רק בעינינים נעימים וטובים שבת שלום

דבי, את גדולה!../images/Emo99.gif

נכנסתי לאתר שלך, וואוו איזה יופי ומאוד מרשים - כל הכבוד! יופי של הצגות ותמונות מרהיבות. המון הצלחה! סיגל

maorkad

New member
../images/Emo124.gifדבוש תראו לנו את הכתבה / תומנה../images/Emo124.gif

גם אני מתגעגע לדודי לפחות נראה אותו בעיתון דבוש למה את לא מופיעה? אההההההה גם אילך התגעגעתי "משכפרה שימדורה עליק"

שכון קלק בש אנה לא מופיעה?? אה

אש חבתי , בש כלום איז'ו אנדי...... חילני מנום....אילה תינה חבתי ג'י אהו ז'ה סיפור אחר
אמתה נשופק ?? חפתי ג'י למימונה??? נכולה תלמינהל בש איז'י מעק.....
נראה לך שיש עוד משהו שתפהימנה? או שאתה מפהימתי וואלו !! הדר מעיה דבי

הלו הלו עיברית...גם אנחנו רוצים לדעת

גם אני לא ממש הבנתי למה הכוונה של מאור בלמה את לא מופיעה? לא מופיעה איפה? בתמונות בכותרת? זה שמור רק לסלבריטאים, כמוני! חחחחחח נורא נחמד המרוקאית אבל נא להוסיף תרגום...גם מערכת הפורומים החדשה אינה מתרגמת מרוקאית

לא! ז'ה ס'וד וס'ודות לא מגלים!!../images/Emo6.gif

חברים יקרים הנכם מוזמנים לחגיגת המימונה עם תקליטן ורקדנית בטן . השנה תערך החגיגה אצל חברתי בכוכב יאיר [איחדנו כוחות] כל מי שמעוניין לבוא נא לשלוח אליי מסר לקבלת פרטים נוספים!! ועכשיו קישור מקסים שנלקח מהפורום הגדול לגננות. http://www.youtube.com/watch?v=uXLAq3iJEAw חג שמממממממממממממממממייח תרבחו ותס'עדו דיבורה

איך נהיתה מימונה עם תקליטן ורקדנית בטן?

אמרת צנוע... זה צנוע??? איך נולד פיתאום גם תקליטן? ולגבי הרקדנית בטן , אמרתי לך שאני לא מוכן להיות הרקדנית
יאלל'ה חבר'ה כולם פולשים לבית של משפחת זריהם ועושים כזה בלאגן שצור יגאל לא ידע מעולם!!!!!!!!! לגבי הסודות - אותך למנהלים
יש בפירוש חוק האוסר לפרסם הודעות בשפה זרה על מנת להעביר מסרים סמויים וסודיים!!! וחוץ מזה לא שמעת שאין סודות בחברה?

דודי "כפרה" הבנת הניקרא "יה וולי"

זה לא בבית שלי! זה בבית של חברתי בכוכב יאיר. אני מביאה איתי סינרים ורק האורחים הכי נחמדים מקבלים ממני מתנה לסוף הערב סינר. ויאאאאאאאאאאאאאאאאאאלה לנקות!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחההההההההההההההההההההההההההההההה

maorkad

New member
../images/Emo6.gifאני על הרצפה גמור קרוע מצחוק../images/Emo6.gif

דבי הצלחת להצחיק אותי אחרי הרבה זמן ששכחתי מה זה ודודיש התכוונתי שדבוש לא מופיע בעיתון סליחה גם למלכה מגיע!

אבל למה על הריצפה??? אתה תתקרר...לא חבל?

מלכה מלכה אבל עם כל הכבוד ( ויש ) היא לא סלבריטאית כמוני
אבל אני עובד על זה ככה שאל תתפלא אם תמונות שלה מבלה במסיבות השוות והנכונות יתפרסמו בעיתונות בהמשך... שרק תצחק כל החיים - אמן!!!

למעלה