דודו ברק מתארח פה ממש עכשיו - עד השעה 18:00

ברכה חמה למצטרף למעדון של הפורום

קודם כל ברכה חמה מהלב, לטעמי הפורום הזה מבטא את הזמר העברי יותר מכמה "פורומים" ממשלתיים אשר אמורים לתת את הדעת על אבדן התרבות שלנו. מה אכתוב לך דודו ? שאני מאוד רוצה לכתוב יחד אתך? עשינו זאת מאז שנות החמישים שאתה מוכשר ? כולנו יודעים זאת מאז ראשית המאה הקודמת
שאתה ירושלמי שרוף? זה כתוב בכל שיריך שיש לך לב זהב של..................
כשנגמרות המילים הטובות, בא בדרך כלל חום הלב ואת זה אני שולח לך. נ.ב. יחד עם כל זאת, אולי הגיע הזמן לכתוב יחד עוד שיר.

נחצ'ה יקירי ../images/Emo13.gif

את כל שיש לי לומר לך כבר אמרתי, ואולי לא... שאני אוהב אותך ואת יצירתך? אני חושב שכולם יודעים. בוא חבר אותי לאסתר עופרים ונצא לדרך... חיבוק גדול לך ולורד, ממני.

אסתר עופרים

תאמין לי אחי..... קל יותר להגיע ל
. נחצ'ה אני מציע שנשאר היכן שאנחנו נמצאים ותן לה להשאר היכן שהיא נמצאת.

אז למי כותבים?

הרי הראל סקעת לא צריך אותנו, וגם לא מירי מסיקה... ואת האחרים מיצינו... אולי יפה לנו השתיקה? "והמשכיל בעת ההיא ידום"

אהלן דודו ../images/Emo99.gif

תודה על הד"ש הוא הגיע (חבל שלא שלחת גם
...) כיף לפגוש אותך פה, כיף לפגוש אותך תמיד!

Canta Brasil

New member
הגיע הזמן! הגיע הזמן! בטח שהגיע הזמן!

ובקשר לשאלה |למי לכתוב"... נו - אתה יודע על מי אני ממליצה.
אם כבר ירושלמים - לכו על זה עד הסוף!

מוגג

New member
ומה הן פת זורחת ושמש תועפות?

תודה והמשך יצירה פורה.

Canta Brasil

New member
אהלן דודו

כירושלמית אל ירושלמי - עד כמה העובדה שאתה ירושמלי משפיעה על הכתיבה שלך? אתה סבור שיש משהו שמבדיל או מגדיר "כתיבה ירושלמית"? אם כן - מהו?

ואם עוד לא מאוחר - שאלה על ביצועים

חלק משיריך זכו לביצועים שונים עם עיבודים שלוקחים את השיר למקומות שונים לחלוטין. האם קרה שעיבוד מסויים הפתיע אותך והוסיף לשיר יותר ממה שחשבת שיש בו? קרה שעיבוד מסויים אכזב אותך? ושאלה יותר ספציפית - ל'שובי בת ירושלים' ישנם שני ביצועים - המקורי, של שושנה דמארי, והפחות מוכר, של עופר כלף - עם עיבוד הרבה יותר קצבי. באיזה מהם השיר יותר קרוב לכוונתך המקורית?

גלידה2

New member
השיר היפה בעיניי "שובי בת ירושלים".

שילוב מהמם או יותר נכון שילוש מהמם: דודו ברק, שושנה דמארי ונחצ'ה.

Canta Brasil

New member
מה, הוא כבר הלך? ../images/Emo10.gif

אוף.
היו לי כמה שאלות ממש חשובות: 1. מה היה שמו המקורי של השיר "לצפון באהבה"? 2. לרגל איזה מאורע נכתב השיר "עגילי דמאר"? 3. מה תשים הילדה הקטנה לחייל הנרגש בדש? 4. מה שם השיר היחיד שכתב דודו ברק ליהורם גאון? 5. באיזה פסטיבל השתתף בעז שרעבי עם השיר "חייך וחיי"? 6. מה שם שירו של דודו ברק אותו הלחינה קורין אלאל? 7. לכמה ביצועים זכה השיר "אחכה לך"? 8. מתוך איזה סרט השיר "קרוב רחוק"? 9. איזה שיר של דודו ברק הפך להמנון של מלחמת לבנון השניה? 10. למי קרא דודו "זמר הפלמ"ח", "שיר הציונות" ?

עוד שאלה קטנה אם אתה עוד פה

האם יצא לך להיות בהרקדה ולראות רוקדים את השירים שלך? את "דרך ארץ השקד" למשל

למעלה