דוגמא לזלזול מצד אחד שפירסם בפורום...

trasie

New member
דוגמא לזלזול מצד אחד שפירסם בפורום...

לפני כשבוע פירסם roeynahum בפורום שיש לו למסירה מס' לולים לתינוק השייכים לגן. אני הבעתי התעניינות עבור משפחה שרציתי להעביר להם, והוא אכן השאיר מס' טלפון. היום התקשרתי אליו והוא אמר לי להתקשר למישהי בשם דנה - נסעתי לקרית-אונו במיוחד (דבר שאני לא נוהגת לעשות מאחר ואינני ניידת). התקשרתי אליו שוב, מאחר והיא לא ענתה, והוא נתן לי את הכתובת. הגעתי למקום - יש שם כמה גנים וכמה גננות ומטפלות, שאמרו לי שאין להן בכלל למסירה - ומשאמרתי להן שרועי הפנה ושלח אותי, אז הן ענו שמדובר על עריסות. בכל זאת אמרתי שיש לי למי להעביר את העריסה - התשובה שלהן וטון הדיבור לא השאירו מקום לספק - אנחנו נעביר את זה למ ש פ ח ו ת שלנו. אם מישהו אינו מעוניין למסור ו/או לתת ו/או אפילו לשנע חפצים למשפחות שלא יפרסם בפורום. ובוודאי לא לטרטר אנשים או ליתן להם הרגשה לא נעימה.

trasie

New member
הוא שלח sms שהוא בישיבה - אז כתבתי

לו בחזרה. הוא כמובן לא חזר אלי.

מירנטו

New member
חשבתי שרק לי זה קורה.

לי קרה שפורסם בפורום שיש בגדים מצוינים למסירה ממש חדשים באלו המילים.מאחר ואיני ניידת שלחתי חברה לאסוף וחברים באמת שכל דבר אני מוצאת לו בית אבל מה שהיה שם זה בגדים של האדון מילדותו מדובר על אדון בן 40 עם עש וחורים הייתי בהלם עד כדי כך שהרמתי טלפון לוודא שלא הייתה טעות והוא אומר לי בתגובה אם הייתי רושם את האמת לא הייתם באים לקחת!אז...

למעלה