דובי שלי...

דובי שלי...

נכון שהרבה זמן לא כתבתי לך כאן שירים ואת יודעת בדיוק כמה זמן יש לי מאז שהתחלתי את הקורס המסריח הזה ואני מקווה שאת מבינה . אבל שיר שמתאר את עכשיו יותר מכל ... הסבר קטן , היתי אצל מור וכמעט ונירדמתי לה על המיטה ועכשיו אני כאן וחושבת עליך.... הלילה לא הלילה לא אשכב לישון עלית לי בזיכרון אכאב אותך אכאב אותך לשיגעון אשתה אותך לשיכרון בלילות השרב אסתלסל סביבך ולרגלייך מים צוננים בלילות השרב אטלתף סביבך אשלך אביאך אל גני האם אזכור האם אדע אזכור היוודע נפגשים מכירים מתרגשים מתנשקים מתחבקים נפתחים מתענים נפגעים נמתחים מתרתקים... הלילה לא הלילה לא אשכב לישון אכאב אותך אכאב אותך לשיגעון אשתה אותך לשיכרון (x2) חשדות חשדות התפרקה נפשי הלכת, לא השארת סימן תהיות תהיות הסתלקה נפשי למי את חייבת במזומן התזכור בבדידותך כי אני בחרותך ברוחי בנפשי בעצמי בבשרי בתוכי ברצוני ביכולתי בעייניי בידי בקולי... הלילה לא... אני אוהבת אותך הכי בעולם ומתגעגת יותר ממה שאת יכולה לדמין.

קצת רומנטיקה...

חיים שלי אני מתכוונת לכל מילה זה הכל בשבילך, הביטי לשקיעה, עדיין לא עבר זמנה. הכוכבים זורחים חינם כל השנה. לאן הברווזים עפים כשהאגם קפוא? כל יום קורים ניסים גם לנו עוד יקרו והכל בשבילך... הו דון קישוט אל תהיה כל כך תמים, בעולם ילד אין מקום לסתם חולמים. הו דון קישוט תתעורר למעני, כך או כך תישאר האביר שלי. אמצא לי עבודה, אלך לעבוד בבית מלון. עם כסף שאחסוך אבנה לנו ארמון, זה הכל בשבילך... הו דון קישוט אל תהיה כל כך תמים, בעולם ילד אין מקום לסתם חולמים. הו דון קישוט תתעורר למעני, כך או כך תישאר האביר שלי

אחרון חביב

דובי תמיד אני אומרת לך כמה שאני אוהבת ... בשפתיים הרכות בפנים החלקות ברוח חזקה במכונית חונה היא שרה לי שירים, עכשיו ירח נעלם מהיום זה שנינו מול כולם וכמה שאני אוהב, אני רוצה גם משהו אחר וכמה שזה עושה לי טוב אני אחר כך לא זוכר מצמיד את השפתיים לחלון הראווה ורוצה את הרכבת שתביא לי אהבה מצמיד את השפתיים לעוד נשיקה אחת. בגוף החם בהרגשה שזה נכון או בהחלטה רגעית שאין בה הגיון במכתב אחד שחור על דף לבן שמהיום זה שנינו מול כולם וכמה שאני אוהב.... כי אין לי צורך במכונית בשביל לכתוב שירים ואני לא צריך טובות שיעשו לי אחרים גם אין לי צורך בגג בשביל למנוע גשם וזאת לא אשמתי ואני לא אשם אני רק צריך אהבה אני צריך את היד שתלטף אותי בחושך וכשאני לבד רוצה להיות אחד שיש לו כמה חברים שלא צריך תירוץ להסתובב עם אסימונים בכיסים אז אל תשכחי לעולם , ורק שתדעי שאני כבר מתגעגעת אפילו לקול שלך כי את לא עונה לי את ישנה... אוהבת עד השמיים ובחזרה מלירדים של פעמים

keren yam

New member
../images/Emo25.gif

אישה מדהימה שלי... אני אוהבת אותך מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד!!!! צריך להפסיק להרדם אצל מור!!! היא צריכה מידי פעם את המיטה לעצמה :)

מור מגיבה...

לצערה הרב של מור יש כל כך הרבה מקום במיטה הזו ואין מי שתמלא אותו... בשלב זה אסתפק גם בכוסית קטקטנה שתשאיר עוד כול כך הרבה מקום אחריה. נמאס לי לישון לבד (דובי אני אוהבת נורא- זה ממני כן) מור

keren yam

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה