דואט בשחור ולבן

דואט בשחור ולבן

יום חמישי בערב, והחורף בעיצומו.. הגשם שיורד כבר כמה שעות לא פסק אפילו לרגע, ואני והקוקטית שלצידי בדרך לפגישה ראשונה עם י'. מוזר שעם כל האתרים המיועדים לנושא, וכל השעות שהקדשנו לחיפושים, דווקא פניה פשוטה דרך בלוג שקראתי בתפוז, הולידה את המפגש המיועד (עליתי פה על סטארטאפ ??). אחנו קצת מאחרים, מופתעים מכמות האנשים שנמצאת בדרכים במזג האוויר המטורף הזה, ומודיעים לה כדי שתדע שאנחנו מאחרים. לשמחתי, היא גם מאחרת ובעצם הגיעה בסינכרון מדהים בדיוק איתנו (וזה בדיעבד היה כנראה סימן להתאמה שעוד תהיה...) עולים לבית הקפה (ואני קצת מתרגש..), הקוקטית שואלת אם אני אזהה אותה, ובדיוק שאני עומד לענות אני רואה אותה... קלאסה של אישה ! נאה, מטופחת, שחורה ונאווה.. ואני שמח לראות שכמו שהיא אמרה, היא אכן יפה יותר במציאות מאשר בתמונות . דקות של מבוכה ראשונית חולפות בשיחה שמפתיעה אותי ברמת האינטימיות שלה. אבל כנראה שאווירת הנינוחות מאפשרת לנו (לכולנו) לדבר בחופשיות על זוגיות ומיניות, על חוויות עבר, ועל הציפיות מהעתיד. כשהבנות משוחחות ביניהן, אני חושב על כמה זה נעים לי לגלות כל פעם מחדש שנשים מרגישות בטוחות בנוכחותי (מצחיק שפעם חשבתי שזה אומר שהן לא נמשכות אלי... עד שהבנתי שזה לא קשור), ואני מקבל החלטה שאני בהחלט רוצה שנמשיך.... הקוקטית נוסעת איתה אלינו, בזמן שאני נשאר לשלם את החשבון. תחושה נעימה ממלאת לי את הגוף כשאני יוצא שוב לגשם (איזה תפאורה מדהימה הכינו לנו לערב לוהט ומלא תשוקה...) הבית מסודר לארוח, כל מה שצריך נמצא זמין ובהישג יד, אני ניגש לשים מוזיקה ואחרי שיר אחד הקטנה שלי ניגשת להחליף (תגיד אתה משוגע ? מה אתה שם מוזיקה רומנטית ?? שים מוזיקה של זיונים !). שאריות המבוכה מתעופפות עם הבגדים, והנה אנחנו ניצמדים אליה, אני מאחור, הקוקטית מלפנים... מראה מדהים של דואט נשים שחורה ולבנה...היא לא עומדת בפיתוי ושולחת יד אל החזה הרך, היפה והמדהים של זוגתי...אני מנשק אותה בצוואר ובעורף, נצמד אליה, נותן לה להרגיש כמה אני שמח שהיא שם.. יד נשלחת במורד בטנה אל בין רגליה, נוגעת..ממששת.. מלטפת.. מענגת... כשהאנחות שלה מתגברות, אני משכיב אותה על הספה הפתוחה בעדינות, ונשכב בין רגליה..מרגיש כמה היא מצפה ללשון החמה שלי.. בזמן שאני מענג אותה, האישה המדהימה שלי נצמדת אלי מאחור, שולחת יד אל בין רגליי, מלטפת את אשכיי, עולה במעלה הירך אל הזין הקשה והפועם שלי...איזה כיף זה להרגיש את המגע שלה ככה... איזה כיף להרגיש את האישה שמתחתיי מתמתחת ונאנחת... הקולות גוברים, הקצב מתגבר, ואני רואה את הקוקטית ניגשת אליה קרוב ומצמידה את השדיים המדהימים שלה לפה של י'. אני מרגיש איך הגוף שלה מגיב והידיים שלה מצמידות את הראש שלי חזק חזק... בצעקות רמות (השכנים בטח יזמינו משטרה...) היא גומרת ועיניה מצטעפות... כשמבטינו נפגשים היא מחייכת. תשכב על הגב היא אומרת, מלבישה עלי קונדום מחוספס, ומתחילה לזיין אותי. הגוף שלי מגיב, ואנחנו מזדיינים חזק ומהר. כשהיפה שלי מנשקת אותי אני גומר בקול... ומתנצל "תמיד בפעם הראשונה זה לוקח פחות זמן..." "טוב " היא אומרת לי "אבל שלא תחשוב שאתה הולך לנוח עכשיו" ועוד לפני שאני אומר ג'ק היא מתיישבת לי על הפנים, מוכנה לאורגזמה נוספת... "מה איתי ?" שואלת הקוקטית ומוסיפה בצחוק "גם אני רוצה !" "עד חצי המלכות" אני אומר ופונה לי' "אכפת לך לעזור לי ?" י' מגיבה ומיד ומתחילה למצוץ את הזין שלי, יד רודפת לשון שרודפת יד והזין שלי מגיב בהתאם, מתקשה ומזדקף...לרגע הזה הקוקטית חיכתה, והיא מתיישבת עלי ומחדירה אותי סנטימטר אחרי סנטימטר אחרי סנטימטר אחרי סנטימטר אחרי...(לא צריך לפרט כל סנטימטר ). בהתחלה י' מסתכלת עלינו מזדיינים ואז היא שולחת יד אל בין רגליה של הקטנה, ומתחילה לענג וללטף אותה... המראה מדהים... אנחנו מגבירים את הקצב והקטנה זורקת את עצמה לאחור תוך כדי צעקות... אנחנו נחים, שוכבים מחובקים, לשמאלי י' השחורה והנאווה, לימיני הקוקטית הלבנה והיפה, אני וי' מחליפים חיוכים נינוחים... "עוד אחד לדרך ?" אני שואל והן מהנהנות... הפעם הקוקטית לוקחת אותי בפה, מעמידה את זכרותי, בעוד י' עומדת על ארבע, מחכה להרגיש אותי.... אני שומע את האנחה שלה כשאני חודר, אנחנו משתגלים בפראות, חזק ומהר.... אני הופך אותה על הגב וחודר אליה שוב, היא מרימה רגל אחת וזה מטריף אותי, ועד מהרה שוב השכנים יורדים למקלטים ...... לפני שהיא הולכת היא מתקלחת... אני מלווה אותה החוצה, יוצא איתה לגשם, ומנשק אותה לשלום היא לא יודעת את זה, אבל היא הראשונה בעשיריה השניה... איזו פתיחה מרשימה

gabiordebby

New member
איזה יופי...

כמעט נשמע לי מפתה

gabiordebby

New member
כי אני מסופקת מאד מתכולת המיטה הנוכחית שלי

ומעדיפה שלישיה מהסוג שלנו, בכל מקרה. לא שניסיתי שלישיה עם אשה וגבר, אבל היו לי התנסויות עם נשים בעבר. היה נחמד, אפילו נחמד מאד, אבל לא התגעגעתי לזה כשלא היה. מה שלא אומר שהתאורים שלך לא מדהימים.

כנראה שלא נפגשת עם הנשים שעשו לך

את זה או שאת לא דו מינית
לא כולן דו מיניות ממש.וטוב שאת מודעת למה שאת. אני למשל לא רואה את עצמי נהניית ממש משני גברים יחד עברתי את החוויה הזו כמה פעמים עם ההונגרי עבורי שלישיה זה עם תוספת נשית. חילופי זוגות זו סיטואציה אחרת מבחינתי.הרפתקאה כל פעם מחדש איתו.

gabiordebby

New member
באמת?

נו, תראי מה זה - מבחינתי, שני גברים - בתנאי שהם גם רוצים אחד את השני ולא סתם עושים עלי תורות (לא שזה רע, זו פשוט לא הנקודה), זה הדבר הכי מושלם שיש. לפעמים אני חושבת שחלק ראשי בהנאה שלי זה לקחת חלק באנרגיה שמשתחררת ביניהם. אני לא מצליחה להסביר טוב. אוף. אני מקווה שהבנת בכל זאת.

JamesNox

New member
אני הבנתי ../images/Emo8.gif

ואם זה עוזר, גם לי נשים לא ממש עושות את זה...

בהחלט שהבנתי אותך ../images/Emo13.gif

אנרגיה זה דבר חשוב מאוד במגע ובחיבור של זוג שלישיה ומעבר. אני לא מסוגלת להתחבר לסיטואציה של שני גברים שרוצים האחד את השני במובן הפיזי.כלומר ממש לצפות בזה.מבחינתי זה טורנאופ. פעם חשבתי שזה משהו שתקוע או אולי מקובע אצלי היום אני בטוחה במאת האחוזים אחרי שניסיתי את זה בפעם האחרונה שהיינו במסיבת חילופי זוגות לחוות את זה ממש באותו חדר <כלומר לצפות ולהשתתף> ולא רק לחשוב שאולי. וזה כיבה אותי לחלוטין. מה שחשוב זה לדעת מה מושך אותך לכיוון ההנאה.אני כבר מכירה את עצמי כל כך טוב לכן עבורי חיבור של שני גברים איתי זה נחמד היה באופן חד פעמים אך אישה נוספת והגבר שלצידי עושים עבורי את ההנאה לעצומה ויחודית.

gabiordebby

New member
בשבילי זה הטרנאון הכי גדול

שנים חשבתי שמשהו דפוק אצלי, באמת. אני כל כך אסירת תודה שמצאתי אותם. במיוחד בזמנים קשים (כמו עכשיו
).

לא חושבת שמשהו דפוק אצלך יש פה נשים

שמרגישות כמוך...לפחות יצא לי לקרוא הרבה פעמים נשים שכתבו שלראות שני גברים יחד מדליק אותן. אני מפנטזת על הרמוניה כזו מבחינתי זה הדבר המושלם
שבוע טוב
הולכת לשחק מונופול עם הבנות :)

למעלה