דה רוק עושה רוק בוטום לטייקר ואנגל

לTriple H

יש הבדל בין קריזמה לכישוריי מיקרופון ובמיקרופון אין מישהו שמדגדג את הרמה של רוק, הכישורי מיקרופון שלו הרבה יותר טובים מכל מתאבק אחר

להוגן אין כאלה כישורי מקרופון

תן לי את 10 הגדולים של רוק , ו10 הגדולים של הוגאן , ותשים לב שבכל ה10 הגדולים של הוגאן ישעמו לך אותו דבר.

Triple H

New member
תגובה

WHAT YOU GONNA DO WHAN THE HULKAMANIA RUN ALL OVER YOU ואתם רוצים להגיד שלהוגן אין כושורי מיקרופון ? זאת השטות הכי גדולה ששמעתי בחיים שלי. הוגן מאוד משעמם העיקר כשהוא אומר את המשפט הזה או BROTHER הקהל משתגע צועק 20 דקות מהזמן של סמקדאון הוגן הוגן הוגן הוגן, ועכשיו בא בן אדם ואומר שלהוגן אין כישורי מיקרופון. רק תשימו לב שהוגן אומר משפט אחד ומילה והקהל משתגע והאולם מתפוצץ מצעקות "הוגן הגון" ולא נותן לו להוציא מילה מהפה. הוגן עושה שריר מחורבן וזה הספיק הקהל משתגע. לעומת זאת הרוק אומר שעה שלמה כל מיני גופי סטאף בכל משפט מכניס את "ג´ברוני" לא יודע מה הקשר בכלל מרים את הגבה המסריחה שלו שלא מזיזה לאיש בקהל ובסוף אחרי שעה של שעמום של הנאום המחורבן של הרוק והקהל יושב ומשתעמם ומקשיב לכל הבולשיט שלו אומר IF YOU SMALL WHAT THE SHMOK IS COOKING OR WHATEVER. אין מה לעשות זאת המציאות הוגן הוא הפרפורמר הטוב ביותר של עולם האבקות בגלל זה הוגן הוא הוגן ורוק עם כל השאר שכבר אמרתי את שמם. הוגן הוא זה ששינה את עולם ההאבקות לשואו ופרפורמיות. וכמה מתאבקים כמו לו טאז ועוד איזה כמה הוכיחו את זה. עם הם אמרו אז אתם תגידו ההפך, אני חושב שהם יודעים יותר טוב מאיתנו.

זה לא אומר שיש לו כישורי מקרופון

גם הקהל משתגע כשסקוטי עושה את הוורם , אז זה אומר שהוא מתאבק טוב או טוב במיקרופון? משפט אחד לא עושה אותך טוב עם המיקרופון , ועובדה שהוגאן לא יכול לעשות פרומו *לא* משעמם של יותר מ5 דקות. תשווה את פרומו הפרישה העלוב שלו , לכל פרומו של רוקי , ואז תראה. "מרים את הגבה המסריחה שלו שלא מזיזה לאיש בקהל" מישהו פה מקנא שרוקי יכול להרים גבה אחת והוא לא!! IF YOU SMELLLLLLLLL THAT TRIPLE H IS JELOUS

HBK

New member
צודק

כשהרוק מדבר זה נשמע כאילו ילד בכיתה ד´ מדקלם איזה טקסט בטקס אין לי מושג איך הקהל אוהב את זה בכלל... כשהוגאן רק מוציא מילה כל הקהל משתגע גם את זה אני לא כל כך מבין אבל בכל זאת הוגאן הוא אגדה עם עבר מפואר והרוק? סתם מתאבק שבגלל אילוצים של הWWE הגיע לצמרת אם לWWE לפני כמה שנים היו את הסטארים שהיו לWCW ושון מייקלס לא היה נפצע אז אני לא בטוח שהרוק בכלל היה איפשהו היום שילך לעשות סרטים ויעזוב אותנו בשקט

בעיה בעיה

רוק הוא כל כך אפס עם המיקרופון שהוא קיבל חוזה לאחד הסרטים המצליחים יותר בחודשים האחרונים , לעומת הוגאן שבגלל יכולת האילתור שלו והמשפטים המדהימים היה ב סרטים על סנטה קלאוס!! ורוק האפס הזה כל כך גרוע עד שסטרדיי נייט לייב אמרו שזה כבוד לעבוד איתו, עד כדי כך הוא אפס.

HBK

New member
בן תראה

סרטים זה משהו אחר לגמרי! הרוק היה במקום הנכון בזמן הנכון ידע להגיד כן להצעה של סרט טוב הוגאן לא בחר לעשות סרטים טובים ואולי הוא סתם עשה סרטים גרועים רק בשביל עוד קצת כסף! חוץ מיזה יכול ליהות מאוד שהרוק שחקן קולנוע יותר טוב מהוגאן והוא בטוח מתאבק יותר טוב מהוגאן..לא שזה כל כך קשה... אבל על דבר אחד אין ויכוח הקהל אוהב יותר את הוגאן ומתאבקים ברמה של הרוק מבחינת היאבקות נטו לא כל כך קשה למצוא

אתה יודע מה?

כמה שאתה אומר שרוק גרוע על מה התבכיינו יותר , על הוגן טייקר או הוגן טריפל אייצ´ , או קרבות של רוק נגד בנואה/טייקר/אוסטין/קיין או כל אחד!

Triple H

New member
בן אני רוצה להזכיר לך

שהוגן גם היה בסטרדיי נייט לייב, הוא גם היה בג´יי לנו והיה עוד בהמון טוק שואוס בארה"ב עוד כשרוק זחל בחיתולים ועכשיו רוק חולם להגיע לשם. הוגן גם השתתף בהרבה סרטים וסדרות. חבל שאתה לא זוכר את זה, למה שתזכור אתה סך הכל ילד בן 14 בטח שלא תזכור את כל מה שהוגן עשה לפני 8 שנה. מה יותר מביך להשתתף בתור סנטה קלאוס (הוגן) בסרט או להשתתף בסטרדיי נייט לייב בתור קוקסינל פאג (רוק) ? אגב עם לפרש טוב טוב את המילה פרפורמר אז זה "הופעה", הופעה לא חייבת בהכרח להיות במיקרופון, בוא ניקח לדוגמא עוד פעם את הוגן כשהוא מופיע בסמקדאון הוא כח הזמן מנופף ביד כאילו הוא רוצה לשמוע את הקהל וכל הזמן מראה את השרירים שלו, הקהל רק מזה הוא משתגע וצועק עוד פעם אני מזכיר 20 דקות מהתוכנית הוגן הוגן הוגן הוגן אז חוץ מזה שלהוגן יש כישרון מיקרופון מעולה יש לו גם הופעה מעולה שכובשת את הקהל. ומה רוק ? כלום, מדבר שעה שלמה בלי שום קשר שאף איש בקהל לא מבין בסוף אומר את המשפט הדבילי שאבא שלו אמר לו להגיד את זה, אחרי זה עולה על החבלים מרים את היד משחיל גבה הקהל צועק 5 דקות (לא כמו אצל הוגן שהקהל צועק 20 דקות) וזהו רוק הולך.

רוק הוא הכי טוב ,תגיד מה שת´רוצה

הכישוריי מיקרופון שלו פשוט רמה אחת מעל כולם סטרדיי נייט לייב, ג´יי לנו אלק. רוק הוא השחקן שבתור הופעת בכורה שלו בסרט בתפקיד ראשי הוא קיבל הכי הרבה כסף שמישהו קיבל איי פעם בתור תפקיד ראשון בסרט, אתה קולט מה זה ,הוא שבר שיא והוא בכלל לא שחקן הוא מתאבק, שיא!!!!! רוק בגיל כ"כ צעיר כבר מככב בסרטים ועתידו נחשב לגדול, מה זה אומר על כישורי המיקרופון שלו תגיד אתה!!! עוד משהו, הקהל מתלהב מהוגאן בעיקר בגלל שהוא אגדה, כן ,כישורי מיקרופון מצויינים יש לו ,אך אין זה אומר שהוא מדגדג את הרוק. רוק מדבר שטויות בראיונות???? אתה דפוק?!? כ"כ כיף לראות אותו מתראיין, זה משהו שאתה מחכה בשבילו כל האירוע!!! אז בבקשה, אל תעז להגיד שרוק הוא לא הכי מוכשר בכל מה שקשור למיקרופון כי הוא הכי מוכשר ופשוט אין מה לעשות

אולי כן ואולי הוא פשוט הכי טוב

בכל הקשור לכישורי מיקרופון חוץ מזה, אני בטוח שסרטים כן קשורים לרמת היכולת עם המיקרופון, אפילו מאוד קשורים, תארו לכם את הוגאן משחק במלך העקרבים כמו שנראה לי הוא שיחק בקארטה קיד!! רוק פשוט טוב יותר, מה לעשות, הוא הכי טוב!! אתם רוצים שיעיפו את המתאבק עם כישורי המיקרופון הטובים בהיסטוריה?!? גם ככה הריטינג יורד

אילן די

New member
אני ממש לא מת על הרוק

אבל אני לא מבין איך אפשר בכלל להתווכח על זה שבכישורי מיקרופון וכריזמה, הוא ב-3 רמות מעל כולם. אף אחד לא נוגע בו בכלל. לא רק היום אלא בכל הזמנים.

deathcaster

New member
שורה תחתונה

אם רוקי לא היה פרפורמר מעולה הוא לא היה מופיע בשני סרטים שוברי קופות בינתיים ניתן לראות את הוגאן בערוצים כמו יס סבבה בסרטי בילדים המטומטמים שלו ובערוץ AXN עם שנון טוויד הזונה המבוגרת בעלת " דלקת הריאות " בסרטים ששם אקדח פשוט יורה מאות פעמים - זה באמת סרט ענק שזה מצליח לשנות את המציאות ככה לפחות הסרטים של רוקי לא צריכים לשכנע אף אחד כי הם מתחילים כפנטזיה עכשיו זה ברור שרוקי שם את הוגאן בכיס הקטן מבחינת כשרון משחק ? לגבי אגדת האבקות ? אין בכלל ויכוח - hogan is the god of wresling ושיהיה ברור אני אוהב את רוקי ואת הוגאן אבל העובדות מדברות בעד עצמן

HBK

New member
רוק לא רוקי..

הוא היה מת להגיע לרמה של סטאלון ....גם בסרטים.. גם מלך העקרבים סך הכל לא היה סרט משהו פשוט הוא זכה לפרסום ענק ואין לי מושג למה ולא חסרים פרפורמרים יותר טובים מהרוק או לפחות ברמה שלו כמו שון מייקלס ריק פלייר גם סטיב אוסטין וגם הוגאן ובטוח יש עוד כמה ששכחתי

hirshfe

New member
רוקי כי פעם קראן לו רוקי מאייביה

ודבר אחד בטוח, הוא שחקן טוב יותר מסטאלון

למעלה