דדדדדדדדדדיייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!

סקאלי

New member
דדדדדדדדדדיייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!

הצילו!!!!!!! אני מרגישה שאני מנסה לפתוח את הרגשות שלי, וכלום, שום דבר לא עוזר...!!!! אוף, אני שונאת להיות מבלבלת, אבל עכשיו אני מבלבלת...... אני סתומה.... אני לא לוקחת שום דבר ממה שאתם מציאים, אווףףף!!!! זה כבר נורא קשה..... המוח המעוות שלי גורם לי כרגע לחשוב מחשבות ממש לא נעימים, "לבלוע, או לא לבלוע" "לספר, או לא לספר" וכול מיני מחשבות כאלה..... אני מקיאה כבר די הרבה זמן, וזה גורם לי טיפה להרגיש טוב אבל אחרי שעה בערך זה שוב תוקף אותי שוב המחשבות, הבחילות, וההקאות...... ודי!!!!!! פשוט אין לי כח!!!!!!! זה כמו מעגל!!!!!! הפסיכו שלי אמרה שזה קורה, ממשהו שבתוך הגוף שלי, ושאני רוצה שזה יצא, וגם היא חושבת שזה המחשבות שלי, וגם מהאונס... וכל מיני דברים..... אבל די, אני כבר רוצה שזה יגמר, שהכל יגמר.... כל המחשבות השליליות שלי (שכרגע זה רק המחשבות האלה) שאני יפסיק להקיא ת´נשמה שלי.... (אבל תדעו שזה לא בכוונה) אאאאאאאאאאווווווווווווףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!! דדדדדדדדדדדדדדדדדדדדיייייייייייייייייי!!!!!! אאאאאאאאאאוווווווווווווףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!

MetalBoy

New member
אולי..

תקחי דף ותוציאי עליו כל מה שאת חושבת... תקיאי את המחשבות שלך על הדף.. גם אם זה יהיה שרבוטים או סתם מילים את תרגישי יותר טוב אני חושב... רק שתדעי שכולנו פה בשבלך
מטאל

MeB

New member
מממממ.....

אני לא יודעת מה להגיד לך, אני בעצמי דיי שבורה עכשיו... מדוכאת....שוב. רק תדעי שאני פה, ושאיכפת לי ושכן קראתי את ההודעה....והלוואי שיהיה לך טוב....וכן רציתי לחזק אותך. אבל אני פשוט לא יודעת איך או מה להגיד.... רק תדעי שאני פה, גם כן שבורה, מתפללת שיהיה לכולם יותר טוב. ומצטערת שאני לא יכולה לעזור.

למעלה