דג בנוסח סלומון

menashnesh

New member
דג בנוסח סלומון

אני וחברי הטוב מגיעים למועדון התמונע בפעם הראשונה ורואים את המקום הקטן והאינטימי הזה וישר מתלהבים, ואני שמכיר יותר את מר סלומון מהיכרותי עם הדיסק השני שלו חושב שההופעה הולכת להיות ממש טובה ככל שהיא קטנה יותר. ואני ממש לא טעיתי, לאחר שהיה לא כל כך ארוכה עולים 3 הנגנים על הבמה ומיד אחריהם האיש והרעמה מר סלומון ופותחים ב"ספרי לי". לסלומון יש קסם מיוחד שאני לא יכול לשים את האצבע על זה, אם זה התנועות שלו, אם זה הקול המיוחד, אבל הוא הקסים אותי בהופעה בצורה עמוקה. זאת הייתה ההופעה הראשונה שראיתי שלו ונהנתי מכל רגע... לאחר השיר הראשון הוא המשיך ב"עדיף", "מיתר קרוע" (שאותו הוא הקדיש לענבל ז"ל) ועוד... לקראת סוף ההופעה, הוא הוסיף ואמר שבהופעות האחרונות את השיר הבא הוא מבצע לבד למרות שזה דואט, וכולם כבר בקהל כבר ידעו על מה הוא מדבר, ואז הם התחילו לנגן את השיר הקסום "רבות הדרכים", לקראת סוף השיר, הוא ביקש מהקהל לשיר את סוף השיר לבד, וזה היה פשוט מדהים, האווירה ששרתה על הקהל בכלל הייתה מעולה, כולם היו מפרגנים, ההופעה הייתה מיוחדת, אני תמיד אומר שההופעה תלויה 20% על קהל 20% על תאורה ורק השאר על הנגנים
השיר האחרון היה כמובן "אהבה" המקסים והוא נתן ביצוע מצמרר באמת לשיר, ולאחר שהקהל מחא לו כפיים במשך 2 דקות, הוא חזר ועלה לבמה וביצע את "האור הקטן שנשאר...." (שכחתי כרגע את השם) לסיכום, אני רוצה לומר, שההופעה הייתה מעולה, אני ממליץ מאוד בחום להגיע להופעה הבאה שלו, ואולי אפילו אני אהיה שם בפעם שניה... אני הולך לאכול את הדג שלי עכשיו..
3/12/05 - מועדון התמונע ת"א

היה באמת מעולה../images/Emo45.gif

[אגב השיר האחרון שהוא שר היה "אני לא מאמין"] מה שאני זוכר מהפלייליסט [ואני סנילי, אני לא זוכר הרבה] זה את - אני לא מאמין אהבה רבות הדרכים היי [שיר חדש שלו] בא מכאב לב זהב איפה האהבה שלך ניצוצות [קאבר לברי סחרוף] ספרי לי מיתר קרוע עדיף והיו עוד הרבה ששכחתי.. סך הכול הופעה של בערך שעה וחצי, מתובלת במעט סיפורי הומור משעשעים של דניאל, והייתה אווירה מצויינת בינו לבין הקהל. המקום היה מלא סך הכול, היו כאלו שגם ישבו על המדרגות. בהחלט ממליץ על עוד הופעות שלו..והוא בעצמו ניכר היה שאמר הרבה שהוא מאוד נרגש לראות את כולם, ומקווה לראות אותנו בהופעות הבאות שלו. אגב, למה הוא שר לבד את רבות הדרכים?

sonic_green

New member
אבל אין בזה כלום שנון

אם היה בביקורת משהו שקשור בדג מילא, אבל זו רק התייחסות לשם המשפחה שלו... מילא אם היית אומר שהוא חי באיזה אקווריום עם כמה עצים מפלסטיק וחילזון שעושה לו קול שני אבל לא אמרת אז זה לא משהו...

0mroosh

New member
מתאפק שלא להיות בוטה,

וגם חושב שם להגיב. טונ נו, מילא. לך תטגן שניצלים, או תרכז את האנרגיות שלך במשהו חשוב, כמו להציל את יערות הגשם, או להשתיל ציצים ולהיות מלכת יופי
.

Bimbell

New member
אני אשאל שוב, כי לא עניתם:

מישהו שאל כבר בשרשור ולא עניתם, למה דניאל שר לבד את "רבות הדרכים"?

hodayoyo

New member
...../images/Emo60.gif

איך אני אגיע? איך אני אחזור? אני גרה בחור שמרוחק מכל מקום שיש בו הופעות... הקרוב זה ת"א וי-ם אבל זה חצי שעה כל כיוון והאוטובוסים מת"א נגמרים לפני חצות ומי-ם בכלל באיזה 10 וחצי-11. יש לי מספיק "תירוצים".

S h A b i T

New member
אין איך להגיע זה לא תירוץ ../images/Emo3.gif

תסנג'רי את אבא/אמא/חבר/ה.. כפ"ס זה לא כזה רחוק מתל אביב .. והחור שאת גרה בו הוא לא כ-ז-ה חור...

hodayoyo

New member
חור כי אין כאן מקומות של הופעות

ומונית מת"א עולה מעל 100 שקל. זה ועוד איך תירוץ כי זה העניין של להיות בהופעה, איך להגיע אליה... אלה שאומרים שאין להם כסף זה מבחינתי לא תירוץ כי אם מחפשים אז יש כסף.

למעלה