דבר טוב
דבר רע
-רביעי

Itay Simons

New member
דבר טוב../images/Emo45.gif דבר רע../images/Emo31.gif-רביעי ../images/Emo178.gif

הייתי מועיל היום והספקתי לסיים דו"ח בחצי מהזמן שציפו ממני, וזה נחמד.
ממש כאב לי הראש כשחזרתי מהצבא.
לא הלכתי למכון מיום ראשון
ואני מרגיש בטטה

Naych

New member
המפ.

היום נכנסתי לחדר, והסתכלתי על הפינה הרחוקה שלו.... התיק עם כל הדברים מונח שם מה 29 ביולי - יומיים לפני התאריך המקורי שלי... לקחתי אותו למרכז החדר, פתחתי אותו, עברתי על כל הדברים, ועלה לי חיוך ענק על הפנים.. פרפרים בבטן וזה... הפעם זה באמת יקרה, אני באמת אתגייס ואתחייל, ואתחיל סופסוף את החלק הזה בחיים שלי. מעניין איך אני אראה עם מדים

elivnat

New member
השבוע טססססס

אתמול היה לחניך שלי יומולדת והוא אוהב את בובספוג, אז קניתי לו בלונים של בובספוג והבאנו לו בלונים בבי"ס והוא ממש הודה לי:):)
אתמול הייתה הכתרה איפה שלמדתי והיה נורא יפה.. לראות חלק מהבנות מהכיתה.. ואת חברה שלי שהתחתנה לפני שבוע וחצי!!! פתאום לראות אותה עם כיסוי ראש!!!
נודע לי אתמול שאבא של חניך שלי משותק כבר שנתיים ולפעמים החניך הזה מטפל באבא שלו בבוקר וזו הסיבה שהוא מאחר לפעמים בבוקר.. ולפעמים אני רושמת את האיחורים.. פתאום נפל לי האסימון..
היום חניכה נפגעה מנפץ שהפעילו בבי"ס..

S h r i k y

New member
../images/Emo11.gifאומרים כן ולא בכלל... והיום יום חמישי

כבר שבוע עם המדרסים החדשים וזה פשוט שיפור מדהים
אין כאבים ברגל ואפשר להתאמן לגיבוש יח''טיות כמו בנאדם.
אתמול הייתה לי קצת שפשפת מהריצות
היום עברה כבר..
הכרתי מישהי מהמקושרים ( היא התחילה איתי
) היא חמודה וזה, פגשתי אותה היום ואתמול ואני לא יודע כ''כ לאן זה הולך :-X ולמה לעאזל אני עף פעם לא יודע מה אני רוצה?
עוד שעה וחצי יוצא לאולטראסאונד.. יותר מידי ערסים ועשן, אבל בגדול ממש נחמד שם
מחר בערב מסיבת גיוס לפנים במועדון של הישוב
אנחנו הולכים להביא חבית בירה!
ביום רביעי הקרוב מתגייס.. ועצוב איך לעזאזל נעלמו לי 9 חודשים בבית
ועצוב שביטלתי את הכרטיס טיסה לניו זילנד.. :-\ סופשבוע טוב לכולם!

....

:)היום בעבודה,כמה ימים אחרי שהודעתי לבוס הגדול שיום חמישי הבא יהיה היום האחרון שלי בעבודה,ההודעה דלפה לשאר העובדות במחלקת החזרות(השרוטה אך האהובה) והתקלבה בהלם.אפילו אחת ביקורתית לאללה אמרה "חשבת לא לעשות צבא?":)בכלל,מאז שמרץ התחיל מדברים שם על העזיבה שלי ומה יקרה אחר כך,ואני חייב לומר שזה מאוד מחמיא לי,והאמת?מרגש אותי לראות שהצלחתי ליצור לעצמי שם שם בעבודה קשה. :(שאר החיים חרא.

למעלה