דבר אחד אני לא מבין איתכם,בקשר לעדן אמזלג.

דבר אחד אני לא מבין איתכם,בקשר לעדן אמזלג.

בואנה הבחורה שרה ברמה הכי גבוהה כמעט שהייתה בתכנית[מלבד שירי מיימון,מורן אהרוני] יש לה יכולות ווקאליות אדירות!!! היא זמרת תותחית ואני לא סתם אומר את זה, תשמעו הקול מפסיק להתפתח בגיל 15, והיא סה"כ בת 17, יש לה מנעד קולי רחב! היא זמרת אדירה בכל המובנים. נכון שהיא טכנית,מאוד טכנית.. אבל היא עוד ילדה, להבין מה שאת שרה אפשר לשבת וללמד אותה.. אבל לוותר עליה אי אפשר, יש לה את היכולות הכי טובות בעונה הזאת מבחינת מנעד ואיכות ווקאלית.

chernia

New member
אתה צודק

אל תדאג אם יש צדק אז לגמר בעזרת השם היא תגיע

o pie

New member
אבל

" נכון שהיא טכנית,מאוד טכנית.. אבל היא עוד ילדה, להבין מה שאת שרה אפשר לשבת וללמד אותה.." זה החלק הכי חשוב. היא לא מצליחה לרגש בצורה הזאת שהיא שרה... חסרת כל ייחוד.

סאמאיה

New member
../images/Emo45.gifהוצאת לי את האותיות מהמקלדת

חסרת אישיות וחוט שדרה קול יפה זה לא מספיק!!

LiRs Lullaby

New member
אתה רציני?

"לשבת איתה וללמד אותה?" למה שמישהו יעשה את זה? צריך להסביר לבחורה איך להרגיש כלפי שיר? אולי גם תתכנת אותה לגמרי? תדביק לה ברקוד על הגב ובהינתן האות היא תצטרך להביע רגש? 'צטערת, אבל למאיה רוטמן היה מנעד קולי לא גדול במיוחד אבל היא הייתה פשוט רכה וידעה להגיש שיר, על כל ניואנסיו. לא נראה לי שמישהו ישב איתה והסביר לה "אוקיי, פה, את צריכה לבכות קצת. פה, את מסבירה שאת בוחרת את הבלדה כי את חושבת שזה מה שיגרום לקהל לבחור בך." אין מה לעשות, עדן עוד ילדה והיא עדיין לא כל כך מבינה על מה היא שרה. אולי כשהיא תתבגר היא תלמד, אבל לשבת איתה זה פשוט לא הדרך
היא צריכה ללמוד מנסיון.

NP16

New member
לא היא, כאילו אפשר לדעת. והיא גם לא הכי הכי

בטכניות. היא מזייפת לעתים מאד קרובות.

נתי הרץ

New member
היא מקובעת ושבלונית ומשעממת...

ויש לה טו מאץ' נינטיות בשירה שלה... לא שיש לי בעיה עם נינט, אבל אני רוצה שמכוכב נולד יצאו אנשים עם קצת יותר אופי ויחודיות... יש לה קול יפה אבל היא לא ממש יודעת מה לעשות איתו כנראה...

בקיצור - היא לא בשלה עדיין

עם סיכוי מצויין להתבשל בעתיד, ולדעת שללכת עם בגד ים על הבמה זה לא זה. פשוט לא זה.

היא חסרת אישיות הילדה הזאת!

היא חייבת למצוא את עצמה היא לא יכולה לחקות זמרות אחרות כל החיים. כבר עדיף זמרת טכנית פחות טובה אבל עם אישיות... מה גם שלדעת לשיר ברמה גבוהה זה לא רק לצעוק ולהוציא את המילים זה להגיש, מה שמרינה עושה הכי טובה בתכנית ולא עדן-פאקצה-אמזלג

../images/Emo207.gifאפשר לומר שדחוף ..

אני שומרת שבת , ואני בעקרון עוקבת אחרי התונית דרך האינטרנט , ובמוצא"ש .. ועדיין לא הבנתי איך הכל הולך .. מה קורה יום שישי עם הדואטים ? איך מחליטים את מי להעיף אם מקליטים את זה בכלל בחמישי ? מישהו מוכן להסביר לי בבקשה ? תודה מראש [=

LiRs Lullaby

New member
השופטים ../images/Emo58.gif

אאל"ט, מחליטים עוד ביום חמישי מי מועמד להדחה, ואלה שרים את הסולו שלהם. ביום שישי זה משודר, ומצביעים להם. ביום שבת מודיעים על המודח בתחילת התכנית.

למעלה