דברי חכמים... נוסח סטארגייט

kinspirit

New member
דברי חכמים... נוסח סטארגייט

זה מה שקורה כשלוקחים בחורה שמכורה לסטארגייט ונותנים לה לנתח אגדה לעבודה בקורס אגדות חז"ל... מעשה בג'אפה ששאל לשולווה טיאלק: באיזה מקום אלוהיך נמצא? אמר לו: אין לי אלוהים. אמר לו: זוהי חוכמתך? שאתה חי ללא אמונה באלוהים אשר ידריך את דרכך ויגיד לך במי להלחם? אמר לו השולווה טיאלק: הרי שאלת דבר שהוא רחוק ממני 9 עונות, הריני שואל לך דבר אשר נתון אצלך ביום ובלילה ואמור לי מה תועלתו. אמר לו: אמור. אמר לו: האלוהים שלך, האם מעניק הוא לך משהו מלבד מלחמות והרג? אמר לו: איני יודע. אמר לו: תפח רוחו של אותו האיש, ומה מעניקה לך אמונה אשר נמצאת אצלך יומם ולילה אולם מביאה רק הרג וחורבן, ואתה שאלתני על אלוהים! אמר לו: כוח נותן לנו אלוהינו, שאנו משתחווים ונאמנים אליו, ונותן הוא נשק בידינו. אמר לו: נשק שם הוא בידיכם אולם הכיבושים הם לו בלבד ,אבל אלוהים אמיתי דואג הוא לנאמניו, והנה מעדיף אני למות אדם חופשי מאשר משועבד לאלוהי שקר.

Chelnak

New member
גדול! ../images/Emo6.gif

אהבתי מאד! (נראה לי שזה יכול לפתֹח קטגוריה חדשה שלמה ביצירות החובבים באתר, לא?
)

kinspirit

New member
חשבתי על איזה ספיישל קטן

אבל זה יקרה רק כשיהיה לי קצת יותר זמן לעבוד על משהו מסודר ובעל כרונולוגיה. או במילים אחרות - זה יגיע בהחלט, אבל רק אחרי שאני אפטר מהעבודות שיש לי לכתוב עד שבוע הבא (לחץ מעצבן של שבוע אחרון בחופשת הסמסטר
).

kinspirit

New member
ברור שלא

זה רק המוזה שנפלה עליי בזמן שקראתי את האגדה שאני צריכה לנתח לעבודה.

Nogmor

New member
למה לא? זה היה קביל, ואפילו

אולי היה גורם לפרופסורה להתעניין בסטארגייט!

נפלא...ממש הגדת פסח

מעשה ברבי דניאל,רבי טיאלק ורבנית סם שהיו מסובים אצל רבי ג'ק בביתו אשר על האגם והיו מספרים בסיפור ניצחון על אנוביס ודגים דגים כל הלילה. עד אשר באו אליהם תלמידהם צוערים אמרו להם: רבותי היגיע זמן פתיחת הסטארגייט. פתחת כאן עולם שלם. אהה.

subatoi

New member
מה שמזכיר לי

שבזמנו, כשפרסמנו מחדש בסטארבייס את הגדת החובבים לפסח, היו רעיונות ליצור משהו דומה של סטארגייט. ויש לזה המון פונטציאל, כמו שהשרשור הזה מוכיח. רק צריך לעשות את זה.

subatoi

New member
ואם כבר, הנה הלינק להגדה

למי שרוצה להזכר או לקבל מוזה:

nzkiwi

New member
../images/Emo6.gif אכן דברי חוכמה!

נפלת חזק!
והבאת לי רעיון נוסף... זהירות מוזה מדבקת!!!

kinspirit

New member
זה הכל באשמת סקובי ../images/Emo46.gif

המוזה שלו עובדת שעות נוספות ומשפיעה על אנשים גם כשהם לא רוצים. סגרתי אותה בארון אבל אני לא חושבת שזה מספיק בשביל לעצור את ההשפעה שלה.

subatoi

New member
כן, כמו שאומרים

you have to be careful with what you wish for או משהו כזה

סלמאק

New member
חזק.

אהבתי. שיחקת אותה. ובנוסף, גם לי הבאת רעיון, אבל הוא ארוך מדי
, ייקח לי קצת זמן להכין אותו... (הרעיון הוא גם בהשראת מחשבה שהיתה לי בעבר לגבי הדמיון בין מרד הג'אפה לבין סיפור יציאת מצריים) אבל מצד שני, יש לי המון זמן:
לרעיון: הוא יהיה מוכן עד פסח בערך

מ א ג ר ט

New member
גדול!

בהחלט ניתן לעבוד על הגדת סטארגייט לפסח, יש עוד חודשיים בערך. ולא, לא אמרתי כלום על כנס בעוד חודש וחצי.

למעלה