דברים שאפשר לעשות במקום לעשות ילד/וואיינט

isola bella

New member
דברים שאפשר לעשות במקום לעשות ילד/וואיינט

להלן הקישור לכתבה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3737052,00.html מגיבה מס' 82 (+ היא מגיבה גם מס ' 81) הכי דיברה אלי בתגובתה לכתבה (תגובתה מודגשת באדום כי היו לה הרבה ממליצים) הכי דיבר אלי בתגובתה המשפט האחרון שלה: "בינתיים יש לי תחושה שאדם שלא מעוניין להיות הורה מקבל על הראש מהורה ששוכח תינוק באוטו או מכה את ילדיו." איזולה בלה

isola bella

New member
תוספת שלי למשפט מהודעתי כאן למעלה

"בינתיים יש לי תחושה שאדם שלא מעוניין להיות הורה מקבל *יותר* על הראש מהורה ששוכח תינוק באוטו או מכה את ילדיו. נראה לי שהיא שכחה מילה חשובה (או שזו נשמטה ממקלדתה בתום לב/בשל חפזון של הקלדה:) = יותר

מארי 10

New member
הי איזולה בלה ../images/Emo13.gif

קראתי את הכתבה והיא מעניינת ואהבתי גם את דרך הצגת הדברים.... קראתי את הטוקבקים שנעים בין אנשים נאורים, מבינים, ליברלים לבין אנשים תת רמה עם איי קיו 80. למשל - תגובה מספר 6 (אם אני לא טועה....) עיצבנה אותי ברמות. הכותרת שלה "אמא כוסית"..... היא בת 30, כותבת שהיא כוסית (גם כן דרך התבטאות)...
שהיא נפגשת עם חברות, הקשר עם בעלה רק הולך ומשתבח, והסקס רק נהיה יותר טוב מפעם לפעם.... אני מוכנה, אישית, לשים את הראש שלי על גיליוטינה אם היא לא משקרת.
בחלק מהדברים. הכל "מושלם"...
אך אך.... הכחשה - מנגנון נפלא!!!!

מארי 10

New member
אגב, אני לא באה בדבריי לבטל שהיא

חווה דברים טובים ויש לה טוב בחייה אבל אופן ההתבטאות - כוסית, מלא חברי, סקס שרק הולך ומשתבח, זוגיות שרק הולכת ומשתבחת, משרה מלאה, כסף, פעמיים בשבוע יציאה עם חברות, יוציאות עם בעלה.

למעלה