דבקו ת´שיר הזה ותנו דעה...

Bracker Bracker

New member
דבקו ת´שיר הזה ותנו דעה...

זכרו שזה שיר ראשון אבל בכל מקרה תגידו מה שאתם חושבים

DoubleD

New member
הורדתי, שמעתי, והגבתי....:

אהבתי את המקוריות (הקטעים השוטפים עם החדשות) הליריקס היה מעניין, שוב- על המצב..... אני בטוחה שאם האיכות הייתה קצת יותר טובה בקשר לרעשים הבלתי רצויים של אנשים שדוחפים את המיקרופון לפה, זה היה יכול להישמע יותר טוב. הביט עצמו בסדר, חסרים שיפוצים טכניים אבל סך הכל, עבודה טובה! Stay Bitch´en.
DouBle-D-

Bracker Bracker

New member
מוזר הביט שאתה מדבר על הביט

כי זה לקוח מ it´s yourz של וו-טאנג בקשר לאיכות אי אפשר לצפות יותר מידי ממקרופון של 25 ש"ח אם תקשיב יותר טוב זה לא בדיוק על המצב

מנצל את ההזדמנות לדחוף פרסומת:)

לא שמעתי את השיר, אבל אתם מוזמנים לבקר בפורומים ´איך עושים היפ-הופ?´ (מגזינים ופורומים לראפרים ומפיקים) כדי ללמוד איך להפיק תועלת ואחלה תוצאות ממיק´ של עשרים שקל (אפילו של עשר:), וגם ללמוד איך עושים ביטים אם רוצים. אה, וכמובן, אם יש לכם משהו לתרום, ללמד, לספר וכו´ בעניין, אני מאוד אשמח אם תצטרפו אלינו. ביי ביי

וואלה אחי באיאן

זה בסדר לא מתתי על המילים תמשיך להתאמן ובאמת לעבוד על הפלואו אחי אתה ממש לא ברור הקטע עם החדשות אדיר

omer peleg

New member
אין קשר לנישמעים כמו באיאן

אני לא חושב שהם יכולים לשלוט בזה
אני מדבר על המילים ועל המסר שמזכירים את הגייס החמישי אבל בכל אופן שיר יפה ומי ששר בבית השני שיעבוד על הפלואו ועל איך להשמע פחות מפחיד

double M

New member
תגובה....

בכללי שיר טוב. ממש נחמד. הקטע עם החדשות גם רעיון נחמד. הראפר הראשון טוב עם פלואו טוב וגם טקסט לא רע. השני מפחיד קצת. נשמע עצבני, פחות טוב, לא משהו. מקווה לשמוע עוד ממכם... איך קוראים ללהקה ולשיר?

Bracker Bracker

New member
שם השיר ...

חייל מס´ 1874 בגלל השורה " בת.ז כתוב מספר אז אני מת גם כמספר?" מה עצבני זה רע?

ag q

New member
שיר נחמד כזה... אבל זה לא שיר ראשון

שובר שובר שלך לי אותו ב icq

Bracker Bracker

New member
אנטון מה אתה משקר...

זה שיר ראשון בעברית דווקא כששרתי באנגלית אמרו אחלה פלואו טוב מקווה ששיר הבא יהיה יותר טוב

Bracker Bracker

New member
עכשיו שאלה לכל מי שהגיב

עכשיו אמרתם שצריך לעבוד על הפלואו מקבל. אבל איפה לדעתכם יש יותר בעיות? איפה יותר יפה ? איזה משפטים לא זורמים?

למעלה