דביר אליעזר&תומר פרייז

דביר אליעזר&תומר פרייז

ברצוני להפנותכם לדברים הנכתבים ע"י "את רוצחי זאבי לישראל " הבחור הנ"ל גורם נזקים גדולים ועצומים לתנועתנו ע"י בהעת רעיונות המלווים גם במילים ואיומים הנוגדים את ערכי התנועה ורעיונותיה. הבחור הנ"ל בנוסף לכך מאיים ומלכלך את שם התנועה ע"י איומים על שאר המשתתפים . מבקש בזאת לאלתר בכדי למנוע נזק נוסף ומיותר לתנועת מולדת לא לאפשר לבחור הנ"ל להכנס לאתר ובנוסף מאחר והוא טוען כי הוא חבר בתנועה יש להביאו לנקוט באמצעים הדרושים להקיאו לאלתר מתנועת מולדת. אודה לכם אם תקבלו את דברי בכובד ראש ובהבנה . "אמא מולדת"

מוגלה בלב העם!!!!!!

נראה לי כי הכינוי אותו נטלת לעצמך אכן מתאים לך כמו כפפה ליד. לידיעתך אנשים כמוך ולא משנה מה דעותיהם פוגעים בתנועתנו "מולדת" כנראה שיש לך הרבה מאוד מה ללמוד על מצע ודרכה של מולדת ושל גנדי הי"ד . נראה לי שיש לך חסך רציני בחינוך וכי לא נעשה מספיק ע"י הוריך לחנך אותך כיאות לדרך ארץ , אהבת הארץ והאדם . אנשים כמוך פוגעים במולדת ובאנשיה בצורה חמורה והגיע הזמן כי תתקנו את דרככם בהתאם למצע התנועה . בטוחני כי גנדי הי"ד לא היה מעוניין ו/או רוצה כי כך תפגעו בתנועתו . אתם לצערנו פוגעים גם בערכים אותם הנחיל גנדי הי"ד לאנשי מולדת , ערכים אשר הם אור לרגלי אנשי התנועה שגנדי הי"ד באמת היה מאוד חשוב ,יקר ואהוב עליהם. "אמא מולדת"

דביר אליעזר&תומר פרייז

דבריו של "אמא מולדת" הם שקר-לבן מצוץ מהאצבע, והוא מסית נגד חבר מולדת שתומך בבני אלון, שמאמין בטרנספר, שעושה המון למען המפלגה, שתורם המון, שמביא המון המון אנשים מש"ס, הליכוד, והמערך ישר למולדת !! הגולש "אמא מולדת" הנ"ל גורם נזקים חמורים וחריפים ביותר לתנועתינו ע"י הסתה נגד חברי-מולדת עצמם, ע"י בילבול וע"י הדחת האנשים הלא נכונים (שהם בעצמם אנשי-מולדת והאחראים לגיוס אלפי איש למולדת (ט) בלבד) אין שום איומים על שאר המשתתפים וגם לא יהיו בחיים, ומי שעושה זאת זה ביניתים רק הגולש "אמא מולדת" (אני לא מבין למה הוא לא "אמא מרצ" אם הוא נגד חברי אותה-מפלגה שלה עצמה) אני מבקש בזאת מייד לחסום בדחיפות את הגולש השלילי והמסית והפושע "אמא מולדת" מייד מהפורום !! לפי דעתי יש להקיא את "אמא מולדת" מהפורום, להדיחה ולחסום אותה, מאחר שהוא מסית נגד חברי-מולדת עצמם ועושה עליהם תוהו ובוהו כאילו הם עשו מעשה רע או שלילי, בקיצור "אמא מולדת" הוא אוהב לסבך, ולכן הוא מהווה מיטרד ויש לחסום אותו מייד ובחריפות מהפורום !! אודה לכם כ"כ מקרב לב אם תחסמו מייד את "אמא מולדת" שלכם ובתודה

את רוצחי זאבי הוא מרגל חתרן של השב"

האדם הנ"ל כלל אינו חבר מולדת אלא מתחזה רע ומרושע שרוצה לפגוע באחדותנו ולחדור לשורותינו. אנא תחסמו אותו מהר לפני שהוא יהרוס לנו את הפורום.

להנהלת הפורום: הנושא תלונה !!

הגולש "אמא מולדת" עכשיו מחליף כינויים ועכשיו הוא בכינוי "מומולדת של אביה" ומטריד אותי אנא תגידו לאיש-השמאל הזה שיעזוב אותי בשקט או שתחסמו אותו וזהו המון תודה

למעלה