דאו 10470 חוזים

• פותח הנושא bogii
  • פורסם בתאריך

bogii

New member
דאו 10470 חוזים

הגיע הזמן שתהיה תנועה יותר נחמדה לעליה שגרין-פאפא יכניס להילוך יותר רציני כד שנוכל להעלות סטופים

bogii

New member
רק בלי רוורסים היום בבקשה../images/Emo151.gif

מצידי תשחרר את הקלאץ בעדינות ואל תעשה לי זינוק בעליה 10500 כבר היינו זה כבר לא התנגדות פסיכולוגית אם ישפול מ-10500 זה תמיכה פסיכיאטרית יאלה גרינספאן הבטחתי לג'מעה 10750 אז אל תעשה לי פדיחות =======================================

bogii

New member
פיבו איפה אתה? כנס למסנגר

יש חדשות יש נצורות יש פלאי פלאות, תבוא תבוא יש כמה פייגלס חדשות ד"ר ליכטינג בר-זו מכניס אותם לבדיקה וגינלית לבדוק אם תהיינה פיריוניות או שיצטרכו הפריה

bogii

New member
דאו גונס 10530

64 נקו פטרוזיליות מספר נחמד במסגרת המאבק להגעת היעד והחזרת הזכויות 07-06-05 אנחנו במחצית השניה של השנה יש סיבה זהירה לאופטימיות לא לוותר על סטופים מתניידים בבקשה

bogii

New member
10553 רק להרים סטופ

חלק יכולים ממש משהו אם שבעו חלק בטח יכנסו בהוראת ביי איף בהצלחה מכל הלב

bogii

New member
10571.14

דונט וורי בי קרפול באת דונט פורגט דה סטופ

bogii

New member
כמה התעופפו ב-סטופ? ואיפה?

חפשו את הדיפ היה כאן ניעור 10519

fibOnAci

New member
תגיד-יעד סביר 10700 בקרוב בדאון

דפק כנף ימנית בבוקר, פליק-לק קדמי אח"כ ומה עכשיו?

bogii

New member
שמע

תבדוק כל יום איזה רנג' הוא עושה התנועה הזו מייצרת הרבה פעולות לדייטריידרים חל משרטטים חלק מלנגגים השאלה איפה הם סוגרים ברווח או בנזק סטופ זה סטופ אלה אם עובדים במינון קטן יש חזירים שנכנסים עם כמויות גדולות? ואז הלחץ הפסיכולוגי שלהם עובד ברגע שזה עובד להם הפוך לכן מינון לא מזיק בכלל יש מומנטום? יאלה אודרוב ושים סטופ עולה ? תרים את הסטופ 50-70 נק היום מספיק לא צריך להיות חזירים הרי גם מחר יש עוד יום מסחר

fibOnAci

New member
בוגי-על התדרדרות אחורה בזינוק בעליה

בטסט - מכשילים? הנסדק לא ממושמע, סגר לנו אדום. כנראה 2100 חזק יותר ממה שחשבנו. בתור זה שתידלק את גל העליות האחרון, זה חדשות לא טובות. נחכה ונראה אם יהיה איזה שיפטינג בשוק לענפים אחרים שימשיך לספק לנו חמצן לגבהים חדשים או שנרד לבדוק קצת תמיכות.

bogii

New member
נכון שמכשילים בטסט

אבל בטרום הטסטר נותן צאנס נוסף משום מה נראה לי שהטסטר עומד להכיל את הנבחן ולכן זהירות נדרשת היום חוזים כרגע בפלוס זורזובי למי שחפץ לעבוד היום בלונג? סטופ צמוד יש מצב שנוכל לאסוף יותר בזול אני יצרף גרף אחכ לנסות להעריך את התנועה היומית ב ה צ ל ח ה

bogii

New member
גרף חוזים יומי 10532

לעת עתה המדד החוזים בעליה משמע עליה מטודית מהסיום של אמש כ-48 פיפס מה שעשוי לגרום לפתיחה ירוקה במדד הרגיל חוזי נפט כרגע בירידה מינורית כאשר האנרגטיות באירופה שופלות דקס וקאק ורודים בכל מקרה כל עוד אנו בתחום הכתף הימנים (מצרף גרף) אפשר לנייד הוראות לשיקולכם שווה אולי לעקוב אחר המדד הסיני (הענק הסיני המתעורר) הגרף בכללי בתצורה יורדת אבל יש מצב שיתן עוד באנסים כפי שנתן אמש 8 אחוז זה איתות ראשון לשורטיסטים לסגור משהו פיבו מה זה יו-אס גלובל אינווסטמן גרף חד כיווני בזווית של 40 מעלות כלפי מעלה

fibOnAci

New member
סמוכה - אתמול לא רצית להקשיב

היום התלהבת מהירוק ... אמרתי לך לשים לב יותר לנסדק מהדאו. הנסדק (טכנולוגיה) היה המנוע לעליות האחרונות ואם הוא בבעיה לא כל שכן הדאו והאס-פי בינתיים מדווחים שגוגל עקפה את טיים-וורנר וכעת היא חברת המדיה בעלת שוו"ש הגבוה ביותר בעולם (וזה למרות העובדה השולית שטיים-ורנר מוכת בערך פי 10 ממנה...) בועת אינטרנט בהתהוותה או הזדמנות קניה לקראת פריצת ה300?

bogii

New member
קבלת גרף

ותקרא מה כתבתי היום (זה לא אותה ההתלהבות) אבל לא נשברתי אמרתי לך שהנסדק כרגע בבעיה מה ?למה ? מי נגד מי? אני ממש לא יודע אני מסתכל עכשיו רק דאו יהיה דיפ טוב? נכניס לו משהו לא יהיה ? נמתין לא חייבים להיות בפוז יתחיל איזה ריצה? לא חשוב לאן נכנס נדמה לי שאמרתי היום שיהיו הזדמניות לקנות בזול יותר חצי שעה לסיום 10462 תמיכה 10432 תמיכה שניה כרגע עומד על 10470 בחוזים שנמשך מטה בגלל הנסדק נראה איזה פיניש הוא מכין לנו חוזים דאו לא נראה לי שירד הרבה עוד בהצלחה איש אגב האמריקנוס תבלבלו קנו ECOL מגניבים אלה

bogii

New member
שמת לב להיפוך שהשובב עשה?

תאמין לי פיבו אילולי הנסק הוא היה משייט לנו מעל 10600 הבעיה שהנסד משהו מעיק עליו יעיפו משם את הזיבליות ויכניסו למדד הזה מנחיות שירוצו? אז יהיה נחמד יותר בלונג כבר 10485 ולך תלך עליו שורט ארוך זמן כי הוא יותר חיובי מאשר שלילי

למעלה