דאון היל יער ביריה

tripleg

New member
דאון היל יער ביריה

שלום לכולם, אני שמח שאיגוד האופניים מאפשר לרוכבים שאינם חברי איגוד להשתתף בתחרות. שימו לב לכמה נקודות 1. חובה להציג ביטוח תאונות אישיות שבו כתוב במפורש "תחרויות אופניים". 2. חובה לעבור בדיקה רפואית במכון מורשה. הרשימה של המכונים מופיע באתר האיגוד. 3. עלות ההרשמה לאירוע 120 ש"ח למי שלא חבר איגוד אבל עומד בתנאים הללו. לגבי התחרות המסלול בדיוק כמו שהיה בכל התחרויות. המסלול מסומן בחלקו ויהיה מסומן סימון מלא מיום חמישי הקרוב בשעה 11. לכן למי שלא מכיר את המסלול ומתכוון להגיע עד יום חמישי אני מציע להגיע עם משהו שמכיר את המסלול. מיום חמישי יהיה ניתן לקפוץ את הרואד גאפ. הצלחתי לשפץ אותו אבל אני חושש שאופנועים יקפצו אותו השבוע ולכן אפתח אותו רק ביום חמישי. מדידת הזמנים הפעם תהיה הכי מדויקת שאפשר ויהיה מחסום שיפעיל לכל אחד את השעון. כל הזמנים יהיו מדויקים עד למאית השנייה. אני מאחל לכולם חג שמח ומקווה לראותכם בתחרות עידו

c o m f i

New member
איפה אני עושה ביטוח תאונות אישי

חשבתי שהביטוח האישי זה כלול בתשלום... תסבירו לי בבקשה אני לא חבר איגוד ויש לי בדיקות ספורט@ טל.

lone icewolf

New member
גם אני הייתי שמח לדעת...אני בדיוק

כמו "c o m f i" יש לי בדיקות אין לי ביטוח תאונות אישי

tripleg

New member
ביטוח תאונות אישי

זה ביטוח שדואג לך במידה וחס וחלילה נפצעת אתה יכול לרכוש אותו בכל סוכנות ביטוח מה שחשוב מאוד הוא שתרכוש ביטוח כזה שבו רשום בפוליסה במדויק ובמפורש כי הפוליסה תקפה ב"תחרויות אופניים"

lone icewolf

New member
תודה רבה אני מתחיל כבר עכשיו

לעבוד על זה!!!

lone icewolf

New member
התכוונתי עכשיו מחר...חחחחח

יגאל אחי אתה לא מכיר אותי אני יהרוג אותך אתה לא מכיר אותי....חחחחחחח יאללה מתי אתה בא כבר יא...!?!?

psycho killer1

New member
שאלה טובה..

2 עבודות בספרות
ועבודה רגילה. אני מקווה שיצא לקראת סוף השבוע או שבוע הבא.

anikiyuval

New member
מנצל"ש טרמפ מאיזור חיפה(טבעון)

ככל הנראה שני ההורים שלי עובדים ביום התחרות ולכן יש סיכוי שלא יהיה לי איך להגיע. אני יכול להגיע לאיפושהו באיזור ואני עם אופניים. אשמח לעזרה, יובל

P a p i r

New member
אנחנו נוסעים מהקריות... אתה מוזמן

להצטרף רק בבקשה תזכירו לי באיזה תאריך זה בסוף ב-14 או 16?

P a p i r

New member
תודה רבה על התשובה המהירה

יובל, תדבר איתי במסרים ואני יעדכן אותך

רומן י

New member
בקשר לביטוח תאונות אישיות!

פניתי כבר למשהו כמו 5 סוכניות שונות ןאף 1 מהם לא מוכנה לקבל אל עצמה מישהו שמתחרה באופניים לאיגוד אני לא יכול להרשם כי קבעו לי תור לבית חולים מאוחר מידי... מישהו יכול להפנות אותי לחברת ביטוח שיכולה לעשות לי ביטוח לתחרות??

DHDror

New member
כבר יותר פשוט להרשם לאיגוד !

בדיקות ארגומטריות אפשר לעשות כמעט כל יום "במכון-1" בכפר סבא

בקשר לבתי חולים

חשוב שתדע שהאיגוד לא מכבד כל הית חולים שיכול לעשות בדיקה ארגומטרית יש להם רשימת רשימה של " מכונים מורשים " ששם אתה צריך לעשות (כאילו שבית חולים לא מורשה אבל נגיד) ככה אני עשיתי ונידפקתי אחרי הבדיקה שאמרו לי מהאיגוד שהבדיקה שלי לא כשרה

רומן י

New member
בקשר לבית חולים

רבקה זיו בצפת כן היה ברשימה עכשיו הקטע הוא שהבדיקה שלי תיהיה רק מחר ושאלתי באיגוד אמרו לי צריך להרשם היום כדי להשתתף כי זה שבוע עד שנחשבים לחבר ואף 1 לא ענה אל השאלה שלי בעצם מישהו יודע אם איזה שהיא חברת ביטוח תיקח אותי אלייה ?

Master Whilee

New member
לגבי טופס שחרור מאחריות...

ניתן להוריד את הטופס מהאינטרנט ולהביא את הטופס ביום התחרות מוחתם? לא הגיוני שאני אגרור את ההורים שלי עד לצפון רק בשביל חתימה...

קצת בעניין ביטוח

אין פוליסת ביטוח לתאונות אישיות (למיטב ידיעתי) שמגדירה באופן מפורט מה היא מכסה, אלא בעיקר מה היא לא מכסה. ולכן כל ביטוח חיים, רפואי וסיעודי הוא פתרון טוב יותר מהביטוח "תאונות אישיות" והביטוח של האיגוד, כל עוד לא מופיע בו "חריג" אופניים, כמו שקיים בצניחה, גלישת אויר וטייס.עד היום עוד לא קיים "חריג" אופניים. הבעיה מתחילה בעניין הקשר לחוק הספורט. כל קשר לאיגוד (כלשהו ולאו דווקא איגוד האופניים אליו אני נרשם מידי שנה)פועלת לרעתנו שכן חוק הספורט מאד מוגבל וחסר לעומת הפוליסות הפרטיות. עקב היותו "חוק" כמו החוק לנפגעי תאונות דרכים הופך אותו לקובע, אך בניגוד לחוק תאונות דרכים הוא עלוב! ולכן השתתפות האירוע שפועל ע"פ חוק הספורט, במידה של פגיעה רצינית, פועל בדיוק לרעתנו. לצערי אני לא רואה פתרון בטווח הזמן המיידי, אך גם לא מוצא יתרון בלאפשר השתתפות ללא חברות באיגוד למי שבמילא לא יכול להמציא אישור "כולל תחרויות אופניים". אז בינתיים כדאי להרשם לאיגוד ולקוות לטוב. שחר

למעלה