דאבל DJ

orlysh11

New member
דאבל DJ

הי, מישהו שמע על דאבל DJ? ואם ז מומלץ? מוסיף משהו לאירוע??

ismeralda100

New member
כן - אני עושה את זה

כי חבר שלי טוען שדיג'ייאם של חתונות לא מבינים כלום במוזיקת טראנס... והוא רוצה את הסט האחרון רק טראנס ו - אכיותי כמו שהוא אוהב. אז פשוט לקחנו מישהו שמתמחה בזה... אם יש לך עוד שאלות - אפשר לשאול אותי (כמעט) הכל.

Jab2

New member
חבל שלא אמרת לי קודם!

הייתי ממליצה לך על הדי.ג'י שלנו בחתונה. הוא בן דוד של החתן ולכן הוא נלקח. למרות שהוא "מחלטר" בחתונות, ביום יום הוא די.ג'י באיזה מועדון בת"א. בגדול, אני די הייתי מבואסת ממנו בגלל שהוא שם הרבה טראנס... והוא מבין בזה. הוא גם הוציא איזה דיסק. אבל בשבילכן זה אולי טוב... כל הטראנסיאדה הזו בנוסף לשירים ה"רגילים". אני בכל אופן, אפשר לראות את הקרדיטים שלי, לא נהניתי מהבום בום הזה...

דקר26

New member
מצחיקות כולכן!!! הכוונה ל2 תקליטנים

{אני מאוד מקווה לפחות ואם היא לא התכוונה לזה אז היא התבלבלה} בחתונה של חברה ממש טובה של גולן היא לקחה את "המטפסים" ב3 עמדות {ככה הגענו למטפסים בעצמנו} רשמים שלי מהאירוע: רק אבל רק אם 90% מהאורחים שלכם צעירים {שרוקדים} !!!!! {אצלה היו 3 מבוגרים שבערך 4 שניות אחרי החופה נסו על נפשם}. וכלונו פשוט קיפצנו לשמיים בטירוף כאילו זו מסיבה של מינימום טייסטו או יהל. זה הופך את אירוע החתונה למסיבה נטו {אז מומלץ להצטייד בשמלה מסיבתית ופחות חופתית}. אה והכי חשוב.. שיש לכם אולם גדול ורחבת ריקודים תואמת {או גן} הלכנו איתה לבחירת אולם עם מישהו שמבין עיניין וראינו שאם רחבת הריקודים קטנה או עגולה.. אפשר לשכוח מ2 עמדות כי זה אומר שתקליטן אחד נמצא ב"פינה שלו" והשני תקוע איפה שהוא או ליד הדלת של השירותים או על השולחן של דודה שולה.. מקווה שעזרתי

orlysh11

New member
2 תקליטנים

כן ברור שלזה התכוונתי...2 תקליטנים... יש לנו 600 אנשים מתוכם בערך 200+ צעירים, אז נראה לי שזה יכול לעשות שמח, לא??

sapir76

New member
אצלנו יהיו דאבל DJ

הרעיון הוא שאלו שני אנשים מסגנונות שונים. הראשון, הוא זה שינחה את הערב, וינגן את השירים ה"רגילים", האחר יכנס לתמונה בהמשך, עם מוזיקה יותר "צעירה".. זה די מגבה אותך, כי למעשה את מקבלת יותר מסגנון אחד, כשכל אחד מהם נכנס בזמן שלו..

גם אצלנו היו

והיו מעולים, ולא יקרים בכלל! 4000 ש"ח לשניהם + כל הגימיקים ללא הגבלת שעות. היו סבבה ל ג מ ר י

twyti

New member
לנו היה דאבל+מתופף פריקשן+מעגל מתופ

מעגל מתופפים... והייתה ממש מ-ס-י-ב-ה!! אין ספק שכל הדברים האלה רק מוסיפים ומעשירים את האירוע!

למעלה