גשקו 24 שעות - תמונות

גשקו 24 שעות - תמונות

אמנם קצת באיחור (טוב, הייתי צריך לטפל בכמעט 1000 תמונות
), אבל בסופ"ש האחרון קיימנו פעם נוספת גשקו 24 שעות בשוהם
כרגיל, היה מאוד קשה אבל מרתק ומגוון. איכשהו, השנה הוספנו עוד שעתיים אימון - כך שהתאמנו בסביבות ה 20 שעות נטו
איכשהו, משנה לשנה אני מרגיש שהשעה-שעתיים שינה בלילה הולכות ונהיות מיותרות...
מצורפות מספר תמונות. בנוסף, הכנתי מצגת תמונות מהגשקו ובעיקר מהאוירה הנפלאה שהיתה שם. להנאתכם

מרשים ביותר סלבו, ושאלה:

היי סלבו, מרשים מאוד! תודה רבה ששיתפת. אני סבור שמבחינת היקף פעילות ווותק, הדוג'ו שלכם נמצא בשורה הראשונה. כל הכבוד לקאנצ'ו רוני סנסאי. אחד התלמידים שלי (מקבוצת המבוגרים) סיפר לי שהוא ראה את התמונות שפרסמת והוא התרשם מהן מאוד, והשיחה התגלגלה לשאלות כיצד בעצם מתקיים אימון של 24 שעות. נשמע מפרך! האם תסכים לשתף אותנו בלוח הזמנים ובמבנה של הגאשוקו (מחנה אימונים)?

כיף לראות

סלבו סנסאי,איזה יופי,כיף לראות שאתם כל הזמן בעשייה.....וקאנצ'ו יוצא הדופן. ד"ש לכולם ומקווה לראותכם שוב,בקרוב

תודה ערן סנסאי

מקווה מאוד שנתראה בקרוב. הפעם, התמונות תהיינה יותר איכותיות מאשר בפעם הקודמת

תודה זאב

באופן עקרוני: מתחילים ביום שישי ב 15:00 בצהריים. חימום ואימון שנמשך עד לשעות הערב. עושים הפסקה לאוכל ולמקלחת - שהיא בעצם ההפסקה המשמעותית היחידה בגשקו ולאחריה שיחה בנושא קראטה והמשך אימון עד לסביבות השעה 02:00. בשעה הזו, ולפעמים קצת אחריה, הזוטרים משוחררים למקלחת ושינה והחומות-שחורות נשארים לאימון בכירים. השנה סיימנו אותו בסביבות 04:15
למחרת (או באותו היום, תלוי איך מסתכלים על זה...), קמים לריצה ואימון בוקר, שמתחילה בסביבות 06:30 או 7 בבוקר. הפסקה קצרה למקלחת וארוחת בוקר ולאחריה המשך אימונים עד לצהריים. בצהריים, הפסקה קצרה של מעט יותר מחצי שינה ולאחריה אימון יסוד מסכם ובחינות, עד השעה 15:00. סה"כ, כ 20 שעות אימון. זהו, עבר ממש מהר
במקרה נשאלתי אתמול גם בעניין העומס והרוויה שהגוף מגיע אליו באימון כזה. קשה מאוד לתאר במילים, עד כמה הגוף מרגיש טוב ורווי באימונים בגשקו מהסוג הזה. סוג של הנאה שקשה מאוד לוותר עליה
. גם תלמידים שבגלל אילוצי זמן/עבודה/משפחה לא מתאפשר להם להתאמן באופן סדיר, מגיעים לגשקו ועושים אותו.

תודה סלבו

נשמע מאוד מאתגר, מה גם שבסופו של האימון מתקיימים מבחנים. אתם חזקים!

למעלה