גרררר

yuvalfrr

New member
הוודקה שאני אוהב

פינלנדיה קרנברי וסולי קריסטל ממממממ אבל השוט הכי טעים לדעתי זה בד אפל. והשוט הכי טוב - אפטר שוק (כחול

soloShiR

New member
זה באמת נכון!

בחור כפרסבאי,לפני כשנתיים מת כתוצאה משתיית יתר. של מים! הוא עשה תחרות עם חברים(עלק חברים) לראות מי מצליח לשתות יותר. הבחור לא הסתפק ומשה כ-20 ליטר מים (זה מה שהיה כתוב!) אם שותים לא צמאים.

Tomak20

New member
אני יודע, דיברנו על זה בזמנו

בשיעור ביולוגיה, צריך לדעת כל דבר לקחת בפרופרציה...

Tomak20

New member
לא סתם ישבתי בשיעור ביולוגיה

אפילו הרחבתי ביולוגיה 5 יחידות...

Tomak20

New member
אני שנאתי כל מה שקשור לביאליק

מירר לי את החיים, את השיעורים ואת הציונים

soloShiR

New member
זה מה שטוב בבצפר דתי!אין ביאליק

לבתי ספר דתיים יש ספרות משם עצמם... הרבה פיוטים,רחל,זלדה,שלונסקי..דברים קלילים.

metal_slug

New member
רבאק תומר

עזוב שאתה לא מבין כלום באסטרטגיה, אבל למה אתה חייב לזיין בשכל גם על ספרות. אפשר לא לאהוב את ביאליק, אבל להגיד שהוא חוזר על עצמו זה מטומטם. מדובר באחד היוצרים הכי פורים שהיו לעם היהודי אי פעם, ושעולה גם שבעים שנה אחרי שהוא מת על עשרות הסופרים הישראלים ה-"צעירים" שכובשים פה את טבלאות המכירות.

תהילולה

New member
ספרות = המקצוע שהכי אהבתי...

הרבה התפלספות, על כל שורה אפשר לכתוב 7 עמודים.. בכלל ספרות של בי"ס דתי 5 יחידות זה תמיד מעל 90 אני קיבלתי 95!!

soloShiR

New member
יש לי מאה סופי!

ספרות בבצפר דתי זו שחיתות! ביחידה בע"פ הייתה לנו בוחנת מהבית ספר המקביל ברעננה..והמורה שלנו הייתה הבוחנת ב..ניחשתם יפה. ברעננה. בושה! אבל באמת היה כיף. רק באסה שזה היה בשעת 0..להיות בבי"ס ב7:15 ועוד ללמוד ספרות. זוועה.

deathcaster

New member
האמת ?

יש הפרעה נפשית מאוד נדירה שנקראת אם איני טועה דיפלודוקסיה, והיא מתאפיינת בשתיית מים כפייתית , מקרים של המחלה הביאו לתופעות לוואי מוזרות כמו שיתוק זמני של פלג הגוף התחתון.

למעלה