גרפולוגיה משפטית

tznet

New member
גרפולוגיה משפטית

שלום למומחים, אני נמצא בהליך משפט נגד שוכרת שעזבה את דירתי באמצע חוזה שכירות, החוזה הינו חוזה שהוארך, כלומר, כל התאריכים שונו וליד השינויים חתמנו אני והשוכרת (חוזה הוארך לשנה שכירות נוספת). חתימת השוכרת שונתה במקצת (בשנה הראשונה חתמה את שם משפחתה ואז מאין קישקוש של שמה הפרטי ובשנה השנייה חתמה רק את שמה הפרטי ללא שם המשפחה, עין לא מקצועית רואה שזו אותה החתימה) בבית המשפט היא טוענת שחתימתה זוייפה. מיד מינינו גרפולוגית לנושא, כמובן בהסכמת בית המשפט אך בינתיים לא אנקוב לא אנקוב בשמה. הגרפולוגית שמינינו טוענת שאין התאמה בין החתימות ולדעתה זו לא השוכרת שחתמה שם,אך מסרבת לפרט איך הגיעה למסקנה, אני כמובן,ישבתי מול השוכרת בסלון וחתמנו יחד על החוזה ולכן מיד פניתי לגרפולוגית אחרת וזו מצאה שהחתימות הן של השוכרת וזהות בסבירות גבוהה מאוד אך כדי להשלים את חוות הדעת וכדי שיהיה לה עומק בבית משפט היא מבקשת את ההכתבות שעשתה הגרפולוגית הקודמת לשוכרת. הנה ציטוט של עורך הדין שלי משיחת טלפון עם הגרפולוגית הקודמת: “שוחחתי עם ..... ...... בטלפון היום היא מסרבת להעביר את ההכתבות שערכה לך או ל...... טוענת שזה חומר פנימי ששייך לה והיא לא רוצה שמישהו אחר יראה את זה אם בית המשפט יחייב אותה לנמק כיצד הגיעה לאותן מסקנות היא תעשה כן היא גם טוענת שאת ההכתבות שביצעה ל...... היא מסרה לה ואין לה עותק מהן” האם יתכן שאני שילמתי ממיטב כספי לגרפולוגית והיא מסרבת לתת לי את החומר? נניח שזכותה לתת את החומר רק על ידי צו מבית משפט, האם ייתכן שמסרה לשוכרת את ההכתבות שלה ולא השאירה אצלה את המקור או לכל הפחות עותק של ההכתבות. לדעתי יש פה קומבינה האם מישהו יכול לעזור לי להתקדם בנושא. תודה מראש

אלבה

New member
אני חושב שקצת נסחפת

אפילו אם נשארת חודש בלי שוכר, ההשקעה שלך במשפט תהיה פי 1000 מזה.

tznet

New member
לאלבה

מה אני טוען ומה אתה עונה??? לא ניכנס לכל התביעה עכשיו נזקים וכד' (אגב זה לא חודש בודד) שאלתי לגבי גרפולוגיה, אתה נותן לי עצות תודה על העצות בכל אופן

tznet

New member
גרפולוג נוסף.

מצד שני הוא לא פועל בכל הכוח להשיג את ההכתבות מהגרפולוגית הקודמת

ש ו ר

New member
גרפולוג משטרתי

צריך לציין בחוו"ד מה מידת ההסתברות שמדובר באותו כתב יד. השופט לא חייב לקבל את דעתו ולכן תגיש את חוות הדעת של הגרפולוג שלך. מה שבטוח שזו לא הראיה היחידה שברשותך.

shaio

New member
עורך הדין שלך מכיר את התיק

פי אלף יותר מאיתנו, לכן קשה לייעץ. ניתן לבקש צווים של בית המשפט להמצאת המסמכים, אבל אם עורך הדין שלך מאמין שאין בכך טעם -- מי אנחנו שנחשוב אחרת?

אלבה

New member
וואללה עשית מזה משפט דמאניוק

אז יש בחו"ל מומחים לגרפולוגיה משפטית שישמחו לבוא ארצה להעיד לטובתך, תמורת סכום סמלי כמובן.

tznet

New member
תגידו לי

יש כאן אנשים נורמלים ומכובדים מה אתם מזיינים תשכל שאלתי שאלה לא ביקשתי עצות כן לוותר לא לוותר מה קורה לכם אנשים פורום עורכי דין נו בחייכם, גלו קצת בגרות מה עושים במצב נתון זה, בלי שום עצות גם כן ההוא עם ההשוואה למשפט דמאניוק תתבייש לך

אלבה

New member
חבל שנפלת על עו"ד נוכל

עו"ד הגון היה צריך לומר לך רד מזה. אבל הוא מה'כפת לו? זה הרי בור ללא תחתית, ויש פראייר שמשלם.

למעלה