גרסה משופצת של הבקבוק

• פותח הנושא guyx
  • פורסם בתאריך

guyx

New member
גרסה משופצת של הבקבוק

תווית ופקק חדשים (למרות שאני צריך למצוא דרך להוסיף את הסמל לפקק, כי לא ממש הצלחתי), וקצת שינויים בצורה של הבקבוק...

Shimp

New member
אממ דברים שמפריעים לי..

קולה היא לא ממש "חומה" ואם מסתכלים על האור, זה גם יותר גווני אדום כתום מוזר כזה - תנסה להוסיף השתקפות של הצד השני.. (שיראה קצת יותר אמיתי..) וכן, גם טיפות - וגזים (בפנים) יכול להיות נחמד :) בכל אופן , כל הכבוד !

j i m m y

New member
קולה זה לא אדום.

קולה זה בצבע קרמל, שזה יותר חום. לפני הרבה מאוד שנים קולה הייתה אדומה. אבל לפני הרבה מאוד שנים קולה גם הכילה תמצית אגוז קולה וכמובן גם קופאין.

:]]

לפי הפקק זה נראה כמו בקבוק זכוכית, אבל לפי הצורה הוא נראה מפלסטיק, אם זה זכוכית - תעשה מין חריצים כאלה על הבקבוק, לאורך אם זה פלסטיק - תשנה את הפקק :] בכל מקרה מצטרפת למה שכבר אמרו- גזים, בועות, "זיעה" כזאת מהבקבוק, שינוי צהבע של הקולה עצמה.. היא צריכה להיות יותר "שקופה" ובצבע טיפטיפה יותר אדמדם..:] בכללי זה ממש יפה:] הלוואי עליי><

guyx

New member
אני מסכים לגמרי

וגם חשבתי על כל זה בעצמי והייתי עושה את זה, אבל פשוט אין לי מושג איך עושים את זה, ואם בכלל אפשר לעשות דברים כאלה באילוסטרייטור... אם ניתן לעשות את זה באילוסטרייטור ומישהו יודע איך אני אשמח לדעת... אם לא אני אעשה את זה בפוטושופ, אבל זה מוריד קצת מהערך של התמונה לדעתי, כי כל הרעיון ברינדור אובייקט תלת מימדי לדעתי זה שאפשר לסובב אותו ולשחק עם הזוויות, ואם אני עושה חריצים על הבקבוק וגזים בפוטושופ, זה מתאים רק לזווית אחת ספיציפית... עדיין, אם אני לא אמצא דרך לעשות את זה באילוסטרייטור אני אעשה את זה בפוטושופ...

smady by

New member
הבנתי מה מפריע לי...

הקולה עצמה.. כלומר- הבקבוק נוטה אלינו, לכן הקולה, לפי חוקי הכבידה צריכה גם לנטות אלינו, ולכן ליפול אלינו. אתה עשית כאילו משהו עוצר את הקולה מלפול אלינו (בלמעלה שלה, היא כמו הפקק). צריך לשנות את זה...

tomash11

New member
נכון:)

היה משהו שהפריע גם לי. יכול להיות שזה זה. פרט לכך די אהבתי, מראה מאד סבנטיז/פיפטיז , כמו הבקבוקים שהיו מצוירים בכרזות של פעם.

wolfbrother27

New member
אנחנו מבקשים עזרה

היי, אנחנו מנסים לקנות תוספת למחשב שבאמצעותה נוכל לצייר ולצבוע יש לי בעייה לזכור מה השם המלא או המקצועי שלו ובעיקרון זה לוח שמגיע עם סטיילוס ועם תוכנה שניתן לעבוד ולעשות דברים מאוד יפים במחשב. אודה לכם מאוד על כל עזרה שתוכלו לעזור. מה שאנו מבקשים זה שם המוצר, איפה אפשר להשיג אותו ומודים מראש על כל עזרה שתוכלו להגיש. תודה,

מיכאל ג

New member
So what you're saying is

that the three separate thread dealing with this issue just on this page were not enough for you?

Dym

New member
כנראה...

ועוד משהו - זה די מפחיד שאתה מדבר על עצמך ברבים. ישר קופץ לי גולום משר הטבעות לראש (אאאאהה... תעוף מפה! אין לי את הטבעת המזד@#$ת שלך!!! זהו,הלך...)

Dym

New member
ההתייחסות בגוף ההודעה היא לא למיכאל

אלא ל-wolfbrother27 (או אח של זאב, יליד 78')

למעלה