גרנט: "הנבחרת במצב יותר טוב מלפני ארבע שנים"

גרנט: "הנבחרת במצב יותר טוב מלפני ארבע שנים"

גרנט: "הנבחרת במצב יותר טוב מלפני ארבע שנים"

אברהם גרנט ערך מסיבת עיתונאים לסיכום שתי הקדנציות שלו כמאמן הלאומי ודיבר על ההתקדמות שעשתה הנבחרת בתקופתו. פורסם הסגל למשחק הפרידה שלו מול דנמרק ב-1 במארס. אוואט בחוץ, גזל בפנים


מאמן נבחרת ישראל היוצא, אברהם גרנט, ערך היום מסיבת עיתונאים לסיכום תקופת עבודתו בהתאחדות. המאמן הלאומי גם פירסם את סגל הנבחרת למשחק הידידות מול דנמרק בראשון במארס, משחק הפרידה שלו מהנבחרת.
רגע לפני שהוא עובר להפועל תל אביב, גרנט הזכיר את תרומתו הרבה לשיפור הנבחרת: "במהלך התקופה בה הייתי המאמן עשינו תהליך של בנייה שכתוצאה ממנו, הנבחרת נמצאת במצב טוב יותר משהיתה לפני ארבע שנים, בעקבות התהליך של חילוף המשמרות".
כמו שלמה שרף, גם גרנט יסיים עבודתו בהתאחדות במשחק מול דנמרק. גרנט פרסם את הסגל למפגש ב-1 במארס כאשר דודו אוואט, שוער סנטאנדר, לא זומן. מי שכן נכללים בסגל הם רביד גזל מהפועל פתח תקווה ורוני גפני, מגנה השמאלי של בני יהודה. יניב קטן, יוסי בניון וטל בן חיים יגיעו מאנגליה.

במהלך מסיבת העיתונאים, הציג גרנט את המצגת אותה הראה לשחקנים ולראשי ההתאחדות במהלך קמפיין מונדיאל 2002.

לסיכום, הוא ניצל את הבמה להודות לי שעזר לו בשלוש וחצי השנים האחרונות, "להתאחדות לכדורגל, לצוות שעבד איתי וכלל גם את יענקל`ה גרונדמן ז"ל, יוסי מזרחי שהיה עוזרי בקמפיין מוקדמות יורו 2004, מוטל`ה שפיגלר ולקהל הנהדר של הנבחרת".
הסגל המלא למשחק מול דנמרק:
שוערים:
ניר דוידוביץ` (מ.חיפה), שביט אלימלך (ה. תל אביב)

הגנה: אריק בנאדו, אדורם קייסי, אלון חרזי, קלמי בן (מ.חיפה), טל בן חיים (בולטון), שמעו גרשון (ה.תל אביב), אבי יחיאל (מכבי תל אביב), תומר בן יוסף (בית"ר י-ם), רוני גפני (בני יהודה).

קישור והתקפה: יוסי בניון ויניב קטן (ווסטהאם), עידן טל, מיכאל זנדברג, שלומי ארביטמן (מכבי חיפה), עבאס סואן (בני סכנין), עומר גולן, סלים טועמה (מכבי פ"ת), ואליד באדיר (הפועל ת"א), יוסי שבחון, רביד גזל (הפועל פ"ת), משה ביטון (בני יהודה), דוד רביבו (מ.ס אשדוד).

לכתבות נוספות >
 

hanaorb9999

New member
רק שתראו כמה דברים מצחיקים מגרנט

סבן לא נספר ע"י רוני לו ועדיין בנבחרת, סואן משחק בעיקר בבביצים של עצמו ומוזמן לנבחרת, טועמה ועומר גולן שכחו מתי נתנו משחק נורמלי ומוזמנים לנבחרת, גזל נראה כמו כלום בפ"ת ומוזמן לנבחרת, אבי יחיאל נהיה בדיחה מהלכת בכאילו קבוצת כדורגל מכבי ת"א ומוזמן לנבחרת, שני הבחמים שחל הנבחרת זקנים ולא בכושר, אין לנבחרת שום חלוץ מטרה נורמלי, והעיקר גרנט טוען שהנבחרת התקדמה ב4 שנים האחרונות. ככה זה שכל העיתונאים יושבים ומחכים לסקופים לקראת העונה הבאה בהפועל ת"א, מקללים תתחת של גרנט.
 
למעלה