גרנט היה צריך לעלות עם אוואט בשער

ULTRAS RED

New member
גרנט היה צריך לעלות עם אוואט בשער

אוואט בתקופה טובה מאוד לעומת זאת דוידוויץ' בתקופה הפוכה לגמרי מאוואט דוידוויץ' כבר כמה משחקים ברציפות סופג גולים (חוץ ממכבי פ"ת) ואוואט שמשחק בליגה אחרת לגמרי מפגין יכולת מעולה ולדעתי גרנט היה צריך לעלות עם אוואט בהרכב למרות ששני הגולים שחטפנו לא היה באשמתו אבל כל כדור שהגיע לדוידוויץ' אני פחדתי שהוא פיתאום יאבד ת'כדור ברחבה שלו ומשם אין דרך חזרה אז חודש הבא למשחק נגד קפריסין אם אוואט ימשיך ביכולת הזו הוא צריך לעלות בהרכב

k i d a n

New member
מה אתה מבלבל ת'שכל....

הסיכוי שניר יאבד כדור ברחבה, נמוך מזה שאוואט יסתנוור מהזרקורים או ירים ת'רגל שלו ויקבל שעא מפגר... ניר השוער מספר 1 והראה את זה היום שהציל גול בטוח והוציא כדור מהראש של אחד השוויצרים אחרי הרחקה גרועה של בן חיים.

ULTRAS RED

New member
וכבר כולם מכירים את ההדיפות...

של דוידוויץ' מבעיטות מהשדה יודעים שהוא מרבה להדוף את הכדורים שבועטים למצבים טובים לחלוצים או לתוך השער

k i d a n

New member
זה שאתה אוהד את הפועל, זה לא אומר

שכל מה שקשור למכבי הוא פסול. ניר טוב מדודו. זה שדודו משחק בספרד והוא בכושר טוב, זה נכון. ניר שוער מצוין.

ULTRAS RED

New member
לא כל מה שקשור למכבי פסול אבל...

אתה עושה כל מה שקשור למכבי הכי טוב.

k i d a n

New member
ממש ממש לא....

התעצבנתי מאוד שניר טעה, כמו שהתעצבנתי שדודו טעה בליגת האלופות לא פעם ולא פעמיים. כל השוערים טועים. כנראה שגרנט יודע מה הוא עושה שנתן לניר לשחק. הוא הוכיח את עצמו ושיחק בזכות. דוד שוער מצוין וכך גם ניר.

efi2000

New member
העניין הוא שגם ההגנה צריכה לעזור

לשוכר, מה אתה חושב שבלי הגנה השוער יכול להציל כל המשחק? תראה איזה טעויות של הגנת ישראל שהביאו לשוויצרים את הגולים... בושה

ebs18

New member
מה לעזאזל אתם רוצים מדוידוביץ'?!

2 גולים פאקינג לא באשמתו. אני לא מבין מה אתם רוצים ממנו... על רשלנות של שמעון גרשון בשמירה על החלוצים השווייצרים לא תגידו כלום. וגם לא על שבירת הנבדל של אפק (שנבע רק בגלל עייפות). דוידוביץ' לא יכול לחסום הרמטית את כל השער. הוא סוגר אותו ככל שאפשר, והוא עושה בהחלט את המקסימום. אפרופו עומרי אפק... אני חושב שזה השחקן היחידי שיצא לאירופה, אבל הכושר הגופני שלו לא השתפר בשיט. יוסי בניון, חיים רביבו, אייל ברקוביץ', פיני בלילי, טל בן חיים (אפילו בתקופה הקצרה שהוא מבלה באנגליה), עידן טל ועוד... כל השחקנים האלה, אחרי חודש-חודשיים של אימונים ומשחקים בקבוצות אירופאיות, שידרגו את הכושר ואת היכולת האתלטית שלהם בכמה דרגות. אבל אפק, כנראה לא שומר על אורח חיים ספורטיביים, ממש עגלה! אין לו כושר לחזור להגנה, וזה יצא לא מעט מחדלים, שלמזלנו וואליד באדיר ויוסי בניון היו שם פעם אחר פעם כדי לתקן. בכלל.... אם יש משהו שאני כועס על הנבחרת באמת, זה העצלנות שלהם. אתם יודעים... הקבוצות שאנחנו מתמודדים איתן מלאות בכישרונות ושחקנים מצויינים. התנאים לאימון שם טובים הרבה יותר. אבל ללמוד לרוץ - כל אחד יכול! וזה מה שמרגיז כי אם הם היו רצים יותר הם היו נראים טוב יותר. (עיין ערך "נבחרת יוון" או "אוטו רהאגל". לקח חבורה של שחקנים לא טובים בהרבה מהישראלים, לימד אותם ריצה ותנועה, בעיקר בלי כדור - ומה התוצאות? זכייה באליפות אירופה. אנחנו מסתפקים אפילו בלהגיע לשם).

למעלה