גרינספאן עם הגב לקיר ?

מצב
הנושא נעול.

אלוני.

New member
גרינספאן עם הגב לקיר ?

גרינספאן עם הגב לקיר ?
נתוני המכירות היום משאירים את ה"פד" בלי יותר מדי מרחב מחייה, העלאת הריבית שם קרובה יותר מתמיד מה שמבטיח שגם אצלנו יהיה מהלך דומה.

פינקשיט

New member
בנתיים היורו והיפני צוללים

גרינספאן עם הגב לקיר ?
נתוני המכירות היום משאירים את ה"פד" בלי יותר מדי מרחב מחייה, העלאת הריבית שם קרובה יותר מתמיד מה שמבטיח שגם אצלנו יהיה מהלך דומה.
בנתיים היורו והיפני צוללים

פינקשיט

New member
העיקר הרווח

אכן...
אל מול היורו זה לא מפתיע. התחזקות המטבע היפני עד כה (ולדעתי זו שעוד תהיה גם אם נראה בדרך החלשות) נובעת מהכלכלה ולא ממשחק ה 0.25 על הריבית.
העיקר הרווח
סגרתי היום עיסקת פורוורד דולר&יורו ב 1.194

DUDI2004

New member
מהלך מתבקש

העיקר הרווח
סגרתי היום עיסקת פורוורד דולר&יורו ב 1.194
מהלך מתבקש
רק שני דברים מטרידים אותי (מטרידים בפועל כי אני חשוף בדולר). 1. האמירות של וורן באפט על עתיד הדולר. 2. הוירוס האינפלציוני הרדום כרגע אך בהחלט מקנן בשוק האמריקאי.

פינקשיט

New member
אם אתה מוטרד תסגור חשיפה

מהלך מתבקש
רק שני דברים מטרידים אותי (מטרידים בפועל כי אני חשוף בדולר). 1. האמירות של וורן באפט על עתיד הדולר. 2. הוירוס האינפלציוני הרדום כרגע אך בהחלט מקנן בשוק האמריקאי.
אם אתה מוטרד תסגור חשיפה
פתחתי עיסקת פורוורד דולר7יורו ב 1.24 וסגרתי אתמול גם אם הדולר ימשיך להתחזק מה באפט אמר ולמה זה חשוב? לא נראה שיש וירוס אינפלציוני בשוק האמריקאי

DUDI2004

New member
יש יש שם שדון קטן שמחכה לתורו

אם אתה מוטרד תסגור חשיפה
פתחתי עיסקת פורוורד דולר7יורו ב 1.24 וסגרתי אתמול גם אם הדולר ימשיך להתחזק מה באפט אמר ולמה זה חשוב? לא נראה שיש וירוס אינפלציוני בשוק האמריקאי
יש יש שם שדון קטן שמחכה לתורו
אבל יעלו את הריבית וזו תהיה התפנית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה