גרהאם ברוד

eyalraani

New member
גרהאם ברוד ../images/Emo4.gif

מישהו יודע משהו על המתופף הזה!?!? זהו כנראה המתופף שיהיה בהופעה של רוג'ר ווטרס. מי זה?

eyalraani

New member
גאון!!! ../images/Emo22.gif

אבל כבר עשיתי את זה ולא מקבלים כלום. רק פרסומים וכתבות של ההופעה.

מתופף מטורףףףףף

אני חולה על הנגינה שלו! תחפש בyou tube את הסרטים מההופעה של ווטרס

WinterZ

New member
../images/Emo207.gifכיוון פדאל שמאלי..

בזמן האחרון שמתי לב שהפדאל השמאלי באיירון קוברה שלי לא מחזיר ריבאונד כמו הפדאל הימני (הראשי) למישהו יש מושג מה עושים בשביל לשפר את זה ? ?

drums123

New member
תכוון את הביטר ככה שיהיה יותר כלפי

מטה. אני לא יודע איך זה באיירון קוברה-אצלי צריך לשחרר בורג טיפה ואז לכוון לפי הצורך ולסגור.

ארתור ב

New member
הפדאל השמאלי בחיים לא יהיה כמו

הימיני וזה קשור כבר לפיזיקה. בגלל המקל שמחבר את הביטר לפדאל נוצר כוח חזק יותר, ז"א שאם תתן מכה בפדאל הימני ותתן מכה באותה העוצמה בשמאלי תקבל מכה הרבה יותר חזקה בשמלי למרות שהשקעת את אותה העוצמה. ככל שהמקל יהיה ארוך יותר העוצמה חזקה יותר והפיל שונה לכן אף פעם לא תגיע לריבאונד כמו של הימני.

xlife

New member
אני לומד פיזיקה ו..

האא? כל דבר ניתן לכייוןן למרות שאתה יכול לבהגיד שאתה מאבדד כוח בגל שמחבר את הפדאלים... הסבר עצמך בבקשה

Bardug0

New member
מי לימד אותך פיזיקה ?

המקל הזה לא משמש כמנוף, המקל הזה רק מקשר, הוא היה נע בדיוק באותה מהירות גם אם הוא היה באורך 20 מטר. דברים שהיו יכולים להשפיע זה התנגדות האוויר, משקל המוט והחיכוך בין החיבורים. מאחר והמוט הזה הוא באורך של כ-30 ס"מ נניח, ועשוי מחומר קל, אז זה ממש זניח. הפדאל השמאלי מתפקד כמו ימני. אני מציע פשוט לנסות לנגן על השמאלי עם רגל ימין ולנסות להשוות כמה שיותר בין התחושות... עדיין רגל שמאל חלשה יותר ורגישה פחות לשינויים.

drums123

New member
מחזק ומוסיף שמאוד קשה שהכיוון בין

שני הפדאלים יהיה בול אותו דבר, והרי כל מ"מ בכיוון משפיע נורא על הפדאל, ככה שצריך לשבת לכוון קצת. וזה חוץ מהעובדה ששמאל פחות חזקה.

למעלה