ג'קו................אני מתגעגעת....

נוגה777

New member
ג'קו................אני מתגעגעת....

ראיתי איזו הודעה מג'קו שהוא מודה לכן שבאתן להופעה שלו ולפי מה שהבנתי גם דברתם איתו והבאתם לו ...כל מיני דברים ודיבר על ההופעה בגהה חיפה.. מישהו יכול להגיד לי במה מדובר.......? או בכלל מה חדש איתו?

חולית5

New member
הכל היה בזכותך - זוכרת???

אני מציעה שתחזרי לימים הטובים ותכנסי קצת לפורום להתעדכן ולעדכן - כמו שאת יודעת... המשך יום נעים לכולם-נכנסתי לבדוק את מזג האוויר ויהיה חם ומגניב... אוהבת את כולן ...

rifkin1

New member
../images/Emo207.gif אני נגעלת

מנינט ומכל הפמליה שלה שבכל פעם מזכירים לנו לאיזה דיווה היא הפכה... מצטערת מאוד, אבל אצלי היא כבר ממזמן נחשבת לכלום.

kapit5

New member
../images/Emo45.gifמסכימה איתך ריפקין

לגבי נינט-הדברים יצאו מכל פרופורציה.

a d i d a s 2 1

New member
למרות שהיא לא תפסה אצלי שומקום

של ממש...היא זמרת טובה... והיא כן היתה צריכה לזכות לדעתי בזמרת השנה... כל השאר, זה סתם טררם... ובכלל, מה עושים עניין מהטקס המגוכח הזה... הוא היה נראה כמו בוא נשחק בנדמה לי...גועל נפש משהו בסטייל של מצעד גלגל"צ.... למרות שלמען האמת זה מה שמשקף את המוזיקה שלנו.... שמזעזעת לא פחות מהטקס הזה... כמובן, עד שיגיע הנשיח... מה שכן, חבל על נינט, חבל להיות מי ומה שאת לא, זמרת השנה זה בהחלט מכובד ביותר... וחוצמזה, הפרסים היו צפויים למדי.... וחוץ מהדג נחש, לא נהנתי מכלום..

kapit5

New member
../images/Emo24.gifהיי נוגה-התגעגעתי אלייך

איפוא נעלמת???

talytal

New member
נוגה, לאן נעלמת?

ברוכה השבה!
כמו שאת יכולה לראות, הביקור של ג'קו בפורום שאת מדברת עליו הוא ממש לא היחיד... אם יש לך שאלות ספציפיות, בטוחה שהבנות ישמחו לענות לך. אה, ואם יש לך כבר אישור להעלות את התמונות... אני אשמח.

דורית41

New member
נוגה,מקווה שהספקת

להתפייס עם ידידך פקיר שצילם את התמונות מדיזנגוף בעלוקה. כמעט הגיע כח ימ"מ לקחת לנו את טליטל למעצר.רגע בלתי נשכח בחיי הפורום.....

talytal

New member
תודה מתוקיזה! ../images/Emo24.gif

איזה חמודה את ששלחת לי את התמונות! אבל האמת - את אלה כבר יש לי. התייחסתי לזה שנוגה סיפרה שיש עוד הרבה תמונות שצולמו, רק שהידיד שלה עוד קיווה אז למכור אותן למישהו. נראה לי שעכשיו הן כבר התיישנו, אז אולי הוא יהיה מוכן לתת לנו לפרסם אותן...

talytal

New member
הכל טוב! ../images/Emo13.gif

יש מחר שביתה באוניברסיטה שלי. חשבתי שהימים שחיכיתי לשביתות נגמרו כבר, אבל מסתבר שלא...

דורית41

New member
בואו נכתוב לו -הוא קרא לעצמו

PENIR נכון?שישלח לנו את התמונות תמורת אהדתנו.

a d i d a s 2 1

New member
תאמרי לו ווקשההה

שתמונה אחת שווה אלף מילים...ולנו יש אוצר מילים רחב ...

kapit5

New member
../images/Emo9.gifאני עוד ביקשתי ממנו

שהוא מוזמן לצלם לנו את ג'קו כמה שיותר ואיי תיכף ריפקין תצא עליי כמובן שהרעיון היה במקומות ציבוריים.

a d i d a s 2 1

New member
חחח נהיה פה יותר ויותר משעשע מפעם

לפעם... כמעט כמו בימים הבאמת טובים...

למעלה