געגוע לאהבה...

בארי

New member
געגוע לאהבה...

מחשבה חולפת בראשי הרישרוש המנוכר הזה שוב מורגש בתוך ליבי הגעגוע,הגעגוע אליה למבט העיניים הכהות למראה החיוך הזוהר אני מתגעגע לזה רוצה להרגיש אותה מביטה בי,מחייכת אליי מתקרבת ובאה למולי להרגיש את הלב פועם דפיקות מואצות וחזקות אותם פרפרים בבטן גועשים ורוחשים ברעש ואז הרגע הגדול מכל היד שלה חובקת אותי אני מתגעגע לאהבה...

s h i r k u s h

New member
../images/Emo24.gif

בארי, אנשים טובים זוכים לאהבה טובה, ולך אין ספק שמגיע אהבה מיוחדת במינה. תמשיך בחיפוש ואל תאמר נואש, כי בטוחה שתמצא את אהובתך שתשלים אותך. (ואם לא, תמיד אפשר לחכות ליובלי, הבת של לילוש
)
דרך צלחה

אני יסבך אותך קצת

אתה מיתגעגע אליה או לאהבה לאישה ההיא או להרגשה שהיא נותנת לך ? ? ? (זה בירור חשוב !)

בארי

New member
שלום שלום לך...

החלטת לחזור ממחוזותייך הרחוקים ?!
ברוכה השווה

גלי 34

New member
בארי???

היה נידמה לי שקראתי כאן לפני כמה ימים שיש לך אהבה חדשה???? אולי אני טועה???? בכל מקרה אני בטוחה שתמצא מהר מאוד,אתה מתוק

איך אפשר שלא להתאהב ביפיפה הקטנה

גם לי יש כזויפיפיה בת שנה וחצי ועבורה עזבתי את האינטרנט חצי יום בילנו יחד חצי שנה בריקודים וטיולים היא הוציאה אותי תרתי משמע מהבית אחרי שנה שהסתגרתי כמעט לא יצאתי מהבית

angelee1

New member
אני כל כך מבינה...

וכל כך מזדהה... זה כאילו לקחת את הלב שלי וכתבת מה שאני מרגישה בפנים... אני כל כך מתגעגעת לאהוב שלי... רק שלא אראה אותו בקרוב...

למעלה