געגועי לגלידה קרוול

געגועי לגלידה קרוול

כשהייתי קטנה בירושלים של פעם היתה חנות של גלידה קרוול. היא היתה ממוקמת בירידה שמאחורי המשביר בכיכר הטליטקומי, ליד "מק-דיויד" הם היו מוכרים עוגות גלידה (כמו שאפשר לראות בקישור) שהיינו קונים כל יומולדת וכל סיבה למסיבה. למרות שזה היה לפני איזה שני עשורים אני עדיין זוכרת את הטעם של העוגות אלה. מאז אני מחפשת את העוגות האלה או משהו דומה להן. החנות נסגרה מזמן ועד כמה ידוע לי כבר אין בכלל קרוול בארץ (לפחות באתר שלהם מדובר רק על סניפים בארה"ב) חוץ מאשר להזמין עוגה בפדאקס, האם יש דרך למצוא עוגות כאלה? האם מישהו כאן מכיר בארץ משהו דומה לזה? כל רמז למקום המצאה של עוגת גלידה יתקבל בברכה ובתודה

קליספרה

New member
אתגר לבעלות מכונות הגלידה שבחבורה

נויץ פופו - קדימה
יזמות עסקית

hag70

New member
איך הזכרת לי נשכחות

הרופא שיניים שלנו היה ממש ליד וכל פעם שהייתי הולך אליו, הייתי מפנק את עצמי בגלידת וניל אמריקאית (כי אחרי רופא שיניים חייבים לאכול גלידה
). באמת חתיכת ילדות.

hag70

New member
גלידה מונטנה שייך לזכרון אחר

נסיעות לדודים בבאר שבע דרך בריכת שלמה, קבר רחל ועומר (כביש 60) וגלידה מלאה שטויות. שלא לדבר על גלידת תל חנן שהיינו אוכלים שהיינו ילדים בחיפה. לפי דעתי שתיהן קיימות עדיין. סתם נוסטליה מתקתקה.

galapa

New member
גלידה מונטנה בב"ש מזמן מתה...

למעלה מעשור
אוי... ימי שבת שאבא שלי ואני היינו הולכים לשם לטיול עם הכלב וקונים גלידה וניל עם רוטב דובדבנים
אויייי, הזכרונות...
היום החליף אותה מבנה חדש ומעוצב ומסעדת בשרים, "לילו הגדול"

zap110

New member
לא לא לא..התכוונתי לגלידה מונטנה בנמל ת"א

לא בבאר שבע למרות שהקונספט בטח זהה

Mika Mikolit

New member
אוי, הנוסטלגיה...
הזכרת לי נשכחות

כמות ימי ההולדת אצלנו שנחגגו עם העוגות שלהם היא בלתי נתפסת
באמת מעניין אם עוד אפשר להשיג אותן...