געגועים לביג מאמא

געגועים לביג מאמא ../images/Emo7.gif

יום חמישי חזרנו מהעבודה וראינו שעקב בעיות חשמל בארון של הסיבים האופטיים אז אין קישור לרשת.. זו היתה סיבה למסיבה והזדמנות להתנתק מחיי היום יום ולצאת לטייל קפצנו לחברים בעין ורד וביום שישי בבוקר לתל אביב אני איך שאני שומעת תל אביב אני מחכה ל12:00 בצהריים שביג מאמא תיפתח. אבל תל אביב שישי בצהריים אין חניה ובמיוחד באזור המשולש שנקין -אלנבי-קינג ג'ורג' איזה יאוש: חנינו בחניון של גן העיר ויצאנו לחפש מסעדה יאוש, יאוש, יאוש ,יאוש הייתי לגמרי בקריז מהעניין והכי גרוע שהתיישבנו באיזה מסעדה איטלקית מול גן העיר- איזו נפילה- פשוט עצוב מסעדה נוראית , הספגטי היה סתמי

meravbr

New member
בפעם הבאה...

יש חניון בבלפור (בתשלום) בחניון התת קרקעי של הבניין המפואר שבונים ליד מרפאת מכבי... ומול גן העיר - יש את הבראסרי!!!

חשבתי על "אילנ'ס"

לפחות קפה טוב כי בעלי רצה קפה אבל לא היה שם מקום .... אני משערת שכנ"ל בבראסרי מסקנה- לא להתקרב לתל אביב באוגוסט ובימי שישי

Lear22

New member
מסקנה - חניון

רויטל, פשוט תגיעו לת"א, תשאירו את האוטו במגרש של רכבת צפון, אני חושב שזה משהו כמו 30 שקל לכל היום, ותסתובבו או ברגל או במוניות שרות, או במונית במקרה הצורך. הכי טוב והכי קל. אילנ'ס באמת מקום קטן וביום שישי הוא יותר בעייתי...אבל בבראסרי לדעתי הייתם מוצאים מקום

למעלה