גנן - נושא רגיש...

גנן - נושא רגיש...

שלום לכם, אני חדש כאן וחדש בנושא גינון בכלל... קנינו בית חדש וסופסוף יש לנו גינה די גדולה... הגינה כבר הוקמה (לפני מספר שנים כולל צמחייה , דשא , מערכת השקייה עם מחשב וכו') אבל קצת מוזנחת ואני יודע שזמן ויכולת להשקיע בשלב זה של חיי אין לי (אולי בעתיד ואם ! אני אמצא גנן שיעזור לי ויעשה לי חשק להכנס לעניין). בקיצור - אני מחפש גנן . מה אני מחפש? מה גנן צריך לעשות ובאיזה תדירות? מה המחירים? איזה דברים לשים לב כשבא הגנן? מה לסכם מראש? אשמח מאד לקבל שלל עצות (ואולי גם כמה שמות באיזור רחובות/יבנה). תודה רבה יוסי

Rוני

New member
שלום יוסי וברוך הבא

אנא חפש במילון המונחים תחת הערך גנן מה צריך לצפות מגנן ראה את השרשורים בנושא אל מילון המונחים אפשר להגיע מהשורה הכחולה למעלה

ברוכים הנמצאים

עברתי על השרשורים - תודה רבה. קיבלתי הרבה מידע - בעיקר על חוזים ועל גינות גדולות.... אשמח אם ניתן לעזור לי ברשימה קצרה של חובות (וזכויות) הגנן לבית הפרטי ..... אשמח גם לקבל קצת מידע על מחירים ואולי אפילו המלצות באיזור רחובות/יבנה. שוב תודה. יוסי

l g433

New member
פנה לחנויות עימן הם עובדים:

ברחובות: דנון, פקע, משתלת גולד. נס- ציונה: טכניליין, טכנוטופ. יבנה: טכנו משהו (לא זוכר את השם), בהנהלת אבנר, מאחורי מתחם בן&ג'ריס, ליד חומרי הבניין של אשר. הם יוכלו להכיר לך גננים בשפע.

למעלה