גנבתי מפורום אחר אבל...

גנבתי מפורום אחר אבל...

כולנו חברים בתפוז לא?
אז ככה.. ספרו מה המטלות לשכם להמשך השבוע... ובגלל שהיום אני די קוטרית ובא לי לבכות בכל הזדמנות אני אתחיל. היום - ללמוד לבחינה ולעבוד בערב מחר- ללמוד לבחינה ולעבוד בערב רביעי - ללמוד לבחינה כל היווווווום חמישי - ללמוד לבחינה ולעשות את הבחינה! שישי - לחגוג מהבוקר עד סמסטר הבא את סיום הבחינות שבת - ח-ר-מ-ו-ן עם כל החברים והחבר כמובן... זהו.. בחינה כבר אמרתי?
מה קורה איתכם השבוע?

חחח../images/Emo23.gif../images/Emo140.gifמלחיצה אותך קצת הבחינה

טוב, יאללה עכשיו אני עונה, ראשון- קיבלתי 1000 שח' מלגה ללימודים- מגיע לי מזל''ט שני- הרגע סיימתי את העבודה שיש לי ביום ה' להגשה, אחכ' הולכת לחגוג עם חברה את סיום הפסיכומטרי שלה, אחכ' עבודה. שלישי-רביעי- עבודה בערב בבוקר לסיים פרוייקט רישום שיש לי להגשה בשבוע הבא חמישי- פגישה אצל הפסיכ' שלי, מוזיאון תא', סיפריה, הכנת עבודה בתשמישי קדושה באומנות, אחכ' עבודה שישי- עבודה בבוקר בערב חוגגים שיש קצת שקט, שבת- עבודה להגשה בפילוסופי, וזו העבודה האחרונה לתקופת המבחנים המזוויעה...
שבוע טוב לינוי

תודה../images/Emo23.gifהקמצנים נתנו לי רק 1000 שח'

השכ''ל הוא 10000, שכחו אפס 1....חחח.....
לינוי

i love עדי

New member
../images/Emo9.gif

יום ראשון - נפגשתי עם חן בארומה , יום שלישי היא מתגייסת
יום שני - ללכת לחד"כ , לעשות עם חברה את המבחן של מיכא"ל [למדוד לה זמנים] , לראות יאיר לפיד
יום שלישי - בית ספר , עיצוב אחה"צ ולישון יום רביעי - בית ספר , לישון והקלטות
יום חמישי - בית ספר ומיכא"ל יום שישי - בית ספר , לישון הרבה ולצאת בערב. יום שבת - לישון.
קרן בהצלחה בבחינה ולינוי מזל טוב על המלגה

i love עדי

New member
תודה תודה ../images/Emo70.gif

באמת שאת הרוב הקלטנו כבר ביום שבת... וביום רביעי נקליט את גשם בעיתו [שיר שכמעט כולו שלי !!] ובגלל זה אני צריכה לשמור על הקול טוב טוב. [קשה קשה......]

עדן גפן

New member
../images/Emo6.gif בהצלחה לך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo190.gif

היום-להכין פעולה מחר-להעביר פעולה להיות בפעולת שכב"ג רביעי-ללכת ליזמים צעירים ואז קצת חופש
חמישי-לכן להכין פעולה
שישי-חופש
או אולי לסוע לסמינר..
שבת-כנ"ל

אני הייתי בנוער לנוער, והיה כייף

לאללה.. ותאמת עד היום בכל יום זיכרון לחללי צה'ל אנחנו נפגשים באילת ועושים ערב שיירם ומעגל זיכרון לנופלים...
לינוי

למעלה