גנבו לי את אופני השטח מהמחסן

גנבו לי את אופני השטח מהמחסן ../images/Emo7.gif

מישהו ידע בדיוק לאיזה מחסן לפרוץ ואיזה זוג אופניים לקחת, הוא לא נגע בשאר זוגות האופניים, אופני הכביש לא היו שם. עכשיו אני ממתינה למשטרה... באסה אמיתית. אם מישהו ייתקל באופניים שלי, אנא צרו קשר בדחיפות לטלפון 0522-812787: ג'יאנט טראנס 3 שיכוך מלא, מידה small צבע שחור, בולם קדמי- רוקשוקס ריבה, עם פדלים קליטים-כלוב של שימאנו, ספידומטר, אוכף של wtb צבע שחור-אפור, צמיגי טיובלס חדשים: מקדימה- מקסיס אדוונטג' ומאחורה מקסיס קרוסמארק, על הגריפים יש פס דק אדום, לאופניים מחובר מחזיק בקבוקים והיה עליו בקבוק פלסטיק ריק של bontrager, יש שפשוף בחלק התחתון הקדמי של השילדה. קרן מרץ

dganitm

New member
../images/Emo2.gif דייי איזה באסה!

מקווה שיתפסו את הגנב!

../images/Emo93.gif איזה קריזה ../images/Emo46.gif

כ"כ מבאס. ואני לא יודעת מה אפשר לעשות בשביל לשמור ממש טוב. מקום סגור ונעול - הרי כל מנעו פריץ בסופו של דבר. מקווה שיימצאו ושיישרף התחת לבן הבליעל

myrko

New member
אוףףף!../images/Emo46.gifמה עם המשטרה?../images/Emo4.gif

ובשבילך...

rasheric

New member
../images/Emo7.gif בנות - חשוב לכל אופניים יש מספר שילדה

רק אם תרשמו לכם את מספר השילדה ותדווחו עליו למשטרה במקרה גניבה יש סיכוי שאם ימצאו אותם בפשיטה מקרית גם יחזירו לכם אותן. תאור חיצוני גם אם הוא ייחודי אינו מספיק אבל מספר שלדה הולך. קרן - אני מאוד מזדהה , קרה לנו לא מזמן וזה מעצבן בטירוף. אצלנו היה סוף מוזר שהגנבים החזירו את האופניים אחרי כמה ימים, כניראה פרחחים מהשכונה. מאז הביטוח רוצה שנעשה פלדלת למחסן ועוד כהנה, פיכס.

תהפכי את האופניים

על השילדה למטה, באיזור החיבור של הפדלים, יש מספר שקוע בשילדה. אנחנו כתבנו לעצמנו. אחרי שנבהלתי נורא ממה שקרה לקרן, אז גם הרמתי טלפון לסוכן הביטוח ווידאתי שהם (שני הזוגות הנחשבים שיש לנו, היינו גם הכביש של בעלי) מבוטחים במסגרת הכללית (הם כן, אבל טוב שהתקשרתי, כי זה דרש דווח מוקדם).

ofec bar

New member
אני מצטערת בשבילך...

רק אני יכולה להגיד - קארמה רעה לגנב! רק ינסה לרכוב על החיה הזאת וכבר ימצא את עצמו מרוח באיזה סינגל...

למעלה