גן חובה או כיתה א'

• פותח הנושא yuka
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

yuka

New member
גן חובה או כיתה א'

גן חובה או כיתה א'
ביתי בת ה - 5 נולדה ב 04/01/01, בימים אלו אני אמורה לרשום אותה לגן חובה. אם היתה נולדת שבוע קודם היינו רושמים אותה לכתה א'. לתחושתי הילדה בשלה ומוכנה (ואף מאוד רוצה) לעלות כבר לכיתה א'. האם מישהו מכיר את הפרוצדורה שעלינו לעבור על מנת ל"הקפיצה" שנה? תודה.

לפני כמה שנים זה היה כרוך בסדרה

גן חובה או כיתה א'
ביתי בת ה - 5 נולדה ב 04/01/01, בימים אלו אני אמורה לרשום אותה לגן חובה. אם היתה נולדת שבוע קודם היינו רושמים אותה לכתה א'. לתחושתי הילדה בשלה ומוכנה (ואף מאוד רוצה) לעלות כבר לכיתה א'. האם מישהו מכיר את הפרוצדורה שעלינו לעבור על מנת ל"הקפיצה" שנה? תודה.
של מבחנים וראיונות. אני לא יודעת איך זה כעת. בכל מקרה אם את יכולה להסתייע בפסיכולוג פרטי שיעשה את המבחנים נראה לי שהסיכויים גדולים יותר.

זה כרוך באבחון

של מבחנים וראיונות. אני לא יודעת איך זה כעת. בכל מקרה אם את יכולה להסתייע בפסיכולוג פרטי שיעשה את המבחנים נראה לי שהסיכויים גדולים יותר.
זה כרוך באבחון
שעולה כסף. עשינו את התהליך לפני שנה (הבת שלי ילידת ינואר 2000). יש לרשום את הילד לגן חובה בכל מקרה, ובמקביל לטפל בעניין ההקפצה. אנחנו בירושלים קיבלנו (לפני שנה) טפסים למילוי על ידי הגננת, ולאחר מסירת הטפסים (וכמה תזכורות) קיבלנו ממשרד החינוך הפניה לפסיכולוגית חינוכית העובדת מטעמם. האבחון היה בתשלום (840 ש"ח).

מצב
הנושא נעול.
למעלה