גן אדיר זיק

יונקון

New member
מה שהיה היה

צריך להסתכל קדימה אבל לא לחזונם של האולמרטים אלא למעש של התיישבות בכל הארץ

יונקון

New member
פשוט לא ניתן להאמין שיקרה שוב מה

שקרה אז. אבל שהפוליטיקאים יחשבו טוב טוב מה שהם אומרים, כי החיים והמוות ביד הלשון

שלדר

New member
אם נמשיך בהפרדת הצבעים הזאת...

צבא כתום למשל.... הרוגים מהכתומים למשל... בסוף זה יגמר רע!

שלדר

New member
אבל תראה מה עשיתם!

פילגתם אפילו את צה"ל! למה קצין שגר בעופרה הוא אוטומאטית באופוזיציה במטכ"ל בגלל ההינתקות? אתם שופכים את התינוק ביחד עם מי האמבט! אתם, הכתומים!

יונקון

New member
בסך הכל נאמרו דברים שההתנתקות

תזיק במתכונת שהיתה והיו כאלה שלא רצו להקשיב. מן הראוי שהטענות תהיינה אליהם

שלדר

New member
אל תיתמם אחי...

לא דברים שנאמרו לפני! הנקמנות של אחרי! מפלגת!

יונקון

New member
אתה זוכר מה שאמרתי

צריך להסתכל קדימה לכלכל את צעדינו בתבונה ולא מתוך גחמות פוליטיות עלומות שזה אומר שלא עושים עוד כמעשה ההתנתקות אלא כל דבר מתוך שיקול דעת שמתאים לעם ישראל ובעיתו

שלדר

New member
לא תתיכן אזרחות "דה-לוקס"!

הסכמי אוסלו לא לרוחינו? אפילו שאנחנו מיעוט מבוטל, נהרוס לכם את המדינה! ההינתקות לא מתאימה לאינטרסים שלנו? אפילו שזה רצונו של רוב העם נהרוס לכם את המדינה, את הצבא,, אנחנו כתומים!

Mesarim

Member
אדיר זיק ../images/Emo35.gif

מהחלאות המתועבות ביותר שהיו ליהודים מאז משה רבנו לא פלא שיונקון
מתלהב ממנו מצא מין את מינו

meggie

New member
פששששש

וכל אוצר המילים הזה רק בגלל שהוא לא ראה בעין דברים איתך ? נכונה המשוואה >>> אדיר זיק = עזמי באשרה
ואני עונה לך מראש .... הכל טוף יום נפלא

Mesarim

Member
מגי ...

דעותיו לחלוטין אינן מעניינות כמי ששמע את ההסתה שלו בערוץ 7, אני יכול להעיד שמדובר בחלאה ניתעבת

אבנר ג

Well-known member
אני שמעתי שבעקבות דברי הבלע הנאלחים

שהוא נהג לפלוט כל יום בערוץ 7, חרה אף ה' בו והילקה אותו בגרונו... עד שלבסוף הוא נפח את נשמתו המזוהמת... זה הגיע לאוזניך יונקון?.... בענין הסוכריות והמסטיקים שנהג לחלק לילדים... אני מקוה שהוא לא עשה זאת כדי ש....אתה יודע.... כי שמעתי.....טוב לא חשוב....

מסעודה משדרות

איך אדם שמאלני קיצוני ומטורף(זכר או נקבה?!)קורא לעצמו מסעודה משדרות? ,זה נכון שיש דמות כזאת בדיונית בשם זה אבל אני לא מאמין שלנשים זקנות בשדרות יש דעות מטורפות כאלה, ובטח גם את\ה אוהב\ת מחבלים כמו זהבה גלאון.

קצה

New member
אתה יודע שאצל היהודים תמיד יש גם

משפטים הפוכים כמו צדיק לפני שואה נספה

למעלה