גמילה ממחשב?.... אפשרי....?

גמילה ממחשב?.... אפשרי....?

טוב אז..... בשלושת החודשים האחרונים, כן כן שלושה חודשים שלמים! המחשבת שלי מקולקלת... אני רוצה לתקן אותה פשוט אין זמן.. ואין גם האמת מתי להיות במחשב מרוב עיסוקים בל בכל זאת בשביל מה המציאו את הלילה.....? בכל מקרה רציתי לספר לכם משה קטן... אני מסתדרת נכון לכרגע בלי המחשב, אבל אני חושבת שעברתי איזו מן גמילה ממנה זה אולי נשמע מצחיק אבל כשהיא רק התקלקלה השתגעתי ממש כאילו רעדו לי הידיים אחרי שלא תקתקתי כמה שעות, אני לא מפסיקה לחשוב על האינטרנט לשניה בכל שלושת החודשים האלה עכשיו למשך שבוע יהיה לי אינטרנט מהעבודה שלי. ושכחתי כמה זה כיף....... טוב סתם רציתי לחלוק.. נראה לי רוח, אימג´ן נחמד לראות אותך שוב.... יום נעים

e-magine

New member
כן, כנראה עברת גמילה בדרך הקשה

יש להניח שבעתיד, תהיה לך גישה למחשבת כזאת או אחרת, או שמתישהו תקני מחשבת חדשה, ואז תצתרכי לזכור מאיפה באת כי עת עלולה לחזור שוב להתמכרות, את יודעת, לא המציאו חיסון נגד זה. מה שחשוב לי, שעכשיו את בסדר, תשארי ככה. מעניין אותי אם מצאת לך תחליפים למה שעשית קודם באינטרנט.

דווקא כן.....

ז"א לא בדיוק תחליפים אבל כמו שאמרתי פשוט אין לי זמן... יש לי שתי עבודות שתי התנדבויות שיעורי נהיגה וכו´ ולא לדבר על זה שעוד שבועיים יש בית כלא... {ספר‎} אבל תחליפים לסיבות שאני באינטרנט לצערי לא מצאתי.. מי יודע.... נראה מה יהיה בהמשך... בנתיים כמו שאמרתי אני פה השבוע.. רוח,

למעלה