גם פה שואלת - שכמיה מפליס

talit2

New member
גם פה שואלת - שכמיה מפליס

שלום לכולן, אני רוצה לתפור לבתי בת השנתיים שכמייה מפליס לאויר הקר שכבר יש לנו פה.מעדיפה עם כובע או צווארון שיכסה טוף טוף את העורף...
אשמח לגזרות, הצעות, רעיונות.

BarBima

New member
עוד לא ניסיתי בעצמי אבל...

אספתי וחקרתי קצת בנושא. המומלץ בעיניי הוא פשוט לגזור ריבוע של פליז, ריבוע שכל הצלעות שוות, כן? באמצע לעשות עיגול, הקוטר שלו צריך להיות תואם לקוטר הראש של הילדה (לא זוכרת כמה זה יוצא, אבל את יכולה לבדוק לפי חולצות שיש לה) לתפור מסביב (ראיתי שעושים עם חוט ריקמה ובעיניי זה מאוד יפה) ואפליקציות כראות עינייך. עכשיו, לגבי גודל הריבוע, את צריכה למדוד על הילדה, כשהיא עומדת את המרחק בין תחילת החולצה מקדימה (למטה) לאחורה (למטה, בגב) דרך הכתף. את יכולה להוסיף עוד 10 ס"מ, אבל לא הייתי מוסיפה יותר כי לא נוח לשבת עם זה... היתרון של צורת ריבוע, ממה שראיתי, זה היכולת לשחק עם זה - אם רוצים כריבוע או כמעויין (מקווה שאת מבינה למה אני מתכוונת), ובעצם אפשר גם לתפור את האפליקציות ככה שזה לא משנה. למשל, פרחים... אין להם כיוון... מאוד נפוצים כמובן הם פרחים מלבד, שלמרבה הפתעתי שורדים את הכביסה בלי בעיה. טוב, עכשיו ממש עשית לי חשק לנסות בעצמי...

68yafa

New member
לפי דעתי ראיתי משהו אצל AYALA בבלוג

לא ממש אצלה אבל באתרים או בלוגים שיש לה בצד. מקווה שעזרתי.

ayala26

New member
אני לא מהפורום לתפירת שמלות ושכמיות לילדות

אז אצלי בטוח לא. יש לי רק בן

68yafa

New member
ayala - אז טעיתי שוב -זה אמור להחמיא

בסה"כ זה אומר שביליתי אצלך בבלוג לא פעם ולא פעמיים.

ayala26

New member
זה מחמיא, התגובה שלי היתה קלילה ומשועשעת

אין צורך להתנצל. מה שכתבתי בוודאי שלא נכתב בכעס

68yafa

New member
ayala האמת ש...

לא כל כך יודעת להתמש בסימנים האלו שמוסיפים בצד חיוך - כעס וכו'- שבעצם עוזרים להבין שורה כתובה מסויימת בערך באיזה טון נאמרה. ופאייר אם שמת לב זאת הפעם השניה איתך - קורה לי בדיוק אותו הדבר - של חוסר תקשורת - כמו שהפעם הייתי בטוחה שהגבת בקוצר רוח - משהו כזה. בהתחלה חשבתי אם להוסיף בתגובה - משהו נחמד על הדרך בנושא הבנות- ואז ויתרת OK טוב שנגמר בהבנה. כנראה ראיתי וגם זה אולי - את השיכמיה אצל אלין - ואם לא - אז האבדה כבר נמצאה וגם הקישור.

talit2

New member
תודה, וואו

ממש מדגדג לי להתחיל... בעצם, אם אפשר לשחק עם הריבוע/מעויין, אז אפשר לעשות שהכובע יהיה מופרד ולחבר נניח לכפתורים שיש סביב הפתח לראש ואז אפשר לעשות ריבוע או מעויין עם הכובע מחובר בכל כיוון אפשרי. (זה ברור?מרגישה מסורבלת עם ההסבר)

juspan

New member
יש המוווון מדריכים לזה ברשת באנגלית

כל אחד ושיטה קצת אחרת אני בזמנו בשביל גלימה של תחפושת כיפה אדומה נעזרתי באתר הזה חלקית http://home.clara.net/arianrhod/Aldebaran/DoItYourself/Cloak02.html ויש את זה שממש פשוט http://indietutes.blogspot.com/2007/07/basic-hooded-cloak.html

nbrosh

New member
למשל..

לחפש כאן הודעה של aliner, לרדת למטה עד לחתימה שלה, שם יש כתובת הבלוג, להכנס פנימה, לכתוב שכמיה בבלוק של החיפוש ולהגיע..

talit2

New member
תודה על ההפנייה

לבלוג המקסים הזה. אכן חיפשתי שם, אם י' אחת ואם שתיים, אך לא נתקבל כלום. תודה בכל אופן

nbrosh

New member
אולי תכתבי פליז או שפשוט תחטטי - קצת עקשנות

לא תזיק. אפשרות אחרת: לחכות שאלין תחזור אלינו ולבקש ממנה עזרה.

למעלה